20 грудня 2017 року викладачі кафедри інформатики та інформаційних технологій Рєзіна О.В.Пузікова А.В. та Котяк В.В., а також викладач кафедри прикладної математики, статистики та економіки Нарадовий В.В. побували в чотирьох школах м. Новомиргорода. Зустрічалися із учнями 11-х класів, а також із учнями 10-х класів, які теж виявили бажання поспілкуватись, та вчителями.

Після відвідування шкіл Новомиргорода викладачі направились до смт. Мала Виска, де також побували у чотирьох школах.

21 грудня 2017 року викладачі кафедри інформатики та інформаційних технологій Лупан І.В.Баранюк О.Ф., та викладач кафедри прикладної математики, статистики та економіки Шевченко Н.Г. побували у Компаніівському НВО, де зібрались учні двох класів, відвідали Бобринецьке НВО №1 і Бобринецьке НВО № 5 та  Кетрисанівську ЗОШ.

Під час зустрічей були обговорені особливості вступної кампанії 2018 року, переваги навчання у ЦДПУ ім. В. Винниченка, та особливостями вступу на фізико-математичний факультет. Викладачі розповіли про спеціальності та освітні програми, ґрунтовно відповіли на численні питання учнів та вчителів.

Учні та ліцеїсти з живим інтересом вивчали візитівки фізико-математичного факультету, із зацікавленістю сприйняли інформацію про олімпіади з математики та фізики, які проводяться для вступників і дозволяють набрати додаткові конкурсні  бали при вступі до ЦДПУ.  Зацікавленість також викликала можливість  навчатись як на педагогічних, так і на класичних спеціальностях.

В цілому враження про відвідані навчальні заклади Кіровоградщини дуже гарні. Слід відмітити доброзичливе ставлення адміністрації та вчителів, чемність та вихованість старшокласників, гарний стан шкіл.

Повідомлення підготувала: доцент кафедри інформатики Присяжнюк О.В.