shevchenkoстарший лаборант кафедри інформатики та інформаційних технологій

Наукові інтереси: впровадження сучасних програмних засобів у викладання класичних математичних курсів, зокрема, у математичний аналіз; математичне та економетричне моделювання.

Має біля 25 наукових та науково-методичних публікацій. Автор і співавтор 8 навчальних та навчально-методичних посібників.

Шевченко Н.Г. народилась в м. Кіровоград, закінчила СШ № 30 та в 1980 році фізико-математичний факультет Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О.С. Пушкіна, спеціальність за дипломом: вчитель математики. Працює на фізико-математичному факультеті 1980 року: по 1986 - лаборант кафедри математичного аналізу КДПІ, з вересня 1986 року працювала асистентом кафедри математики Кіровоградського державного педагогічного університету. З моменту створення кафедри прикладної математики працювала спочатку лаборантом, а потім викладачем кафедри, з вересня 2008 року – старший викладач кафедри прикладної математики, статистики та економіки. В вересні 2018 року переведена на посаду старшого лаборанта кафедри інформатики та інформаційних технологій.

1. АвраменкоО.В., Шевченко Н.Г. Maple 9 та 1230 інтегралів або Символьні обчислення у математичному аналізі. Частина 1. Навчально-методичний посібник. Кіровоград: Видавництво РА „Антураж А” 2004.- 128 с.
  2. Авраменко О.В. «Тестові завдання з математичного аналізу. Теорія границь» / О. В. Авраменко, Ю. Г. Білецька, Ю.В.Гуртовий, Н. Г. Шевченко. Кропивницький: ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2018. 138 c.
  3. Лупан І.В., Шевченко Н.Г. Моделювання з використанням панельних даних- НАУКОВІ ЗАПИСКИ. Серія: МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ, 2016