Секція Економіки Та Менеджменту | Facebook 

 1. 18 листопада 2022 рік.

Тренінг- лекція на тему: "Кар'єра у сфері міжнародної логістики", прочитана  HR manager  Лізою Гречаною  від міжнародної рекрутинговогої компанії HedgeHog, внесла неабияке пожвавлення в навчальний процес першокурсників. Адже після ковідних шкільних уроків та надзвичайно нервових мультипредметних тестів, юні фахівці із захватом слухали просту, доступну мову лекторки про надсучасні виклики безпекової та логістичної складової економічних процесів. Але навіть не це вразило слухачів та присутню професуру, а те, що студентам чітко надсилають меседж про їх героїчний прояв стійкості та готовність сприйняти роботодавцями це, як один, з головних факторів менеджера, при працевлавшуванні. Те, що вони вже потрібні, як фахівці, на ринку праці!

Навчальний процес, який включає безпосереднє спілкування з практиками та ще й молоддю, то є неперевершено чудова нагода отримати знання та досвід! Тобто поєднати корисне з приємним!

Фото 1

 1. 22 січня 2023 р.

З Днем Соборності України. Нехай любов до рідного краю об'єднує нас, допомагає йти до перемоги та процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України. Бажаємо добробуту й щасливого життя усьому народу.

До Дня Соборності була приурочена кураторська година зі студентами 1- го курсу спеціальностей "Менеджмент(логістика)" та "Економічна безпека" Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка. Дуже вдячні нашим захисникам ЗСУ, за можливість навчатися та навчати! За можливість зустрічатись і вітатись! Впевнені, що майбутні випускники ЦДУ ім.В. Винниченка економічного напряму освіти, будуть відбудовувати та забезпечувати фінансову стійкість, ламати стереотипи економічних перешкод і йти впевнено до зростання добробуту та економічної безпеки нашої держави!

Фото 2

 1. 21 лютого 2023 р.

Сьогодні  Міжнародний день рідної мови, і міжнародний день жіночого щастя, і день, коли секція економіки та менеджменту Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка прийняла активну участь у святкуванні Масляної! Говорити вільно своєю щирою мовою в рідній Україні, бути щасливою, бо в тебе є свобода вибору, дякувати ЗСУ, що навіть у скрутні часи ми можемо дозволити собі свято, то є дійсно радість буття, радість молодості та віра в щасливе майбуття!  Готувались з почуттям вдячності нашим воїнам. То ж зібрали трохи коштів за свої смаколики та передали їх нашим захисникам. Віримо в перемогу!  Дякуємо за кожен наш подих!

Фото 3

 1. 23 березня 2023 р.

Сьогодні доєднались до кагорти слухачів  та стали учасниками вебінару в рамках тижня фінансової грамотності НБУ від начальника відділу "Музею грошей" НБУ Максима Толочко. Студенти  спеціальностей "Менеджмент" і "Економічна безпека" ЦДУ Ім.В.Винниченка познайомились з історією становлення та розвитку банківської справи в Україні, дізнались, як виник центральний банк та з'явилась гривня, де виготовляють українські гроші.

Фото 4Фото 4

 1. 3 квітня 2023 р.

Навчальний процес в університеті охоплює синтез навчання та проходження практики студентами. Тому як на сьогодні однією з пріорітетних вимог потенційних роботодавців є професійна компетентність. 03 квітня відбулася настановна конференція з питань виробничої практики з менеджменту та безпекознавства для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 073 Менеджмент за ОПП Управління фінансово-економічною безпекою. Керівники виробничою практикою від ЦДУ ім. В.Винниченка в.о. завідувача кафедрою  математики та методики її навчання, проф. Панченко В.А., доцент Панченко О.П. та Губа Л.М. повідомили магістрантам мету та окреслили завдання практики, зазначили види й форми контролю та критерії оцінювання результатів виробничої практики.

Професор Володимир Анатолійович Панченко побажав студентам наснаги, креативних ідей та їх реалізації. Він сподівається, що їх перший практичний досвід буде успішним, дасть можливість магістрантам  удосконалити загальні й фахові компетентності, сформує уміння приймати самостійні рішення у виробничих умовах.

Фото 6Фото 7

 1. 26 квітня 2023 р.

Тиждень факультету математики, природничих наук та технологій ЦДУ Ім.В. Винниченка розпочався із тренінга доктора історичних наук, професора Наталії Пасічник на досить актуальну тему:"Фінансова грамотність". А почали ми саме з такого тематичного заходу, бо молоді треба не лише адаптуватись до умов сьогодення, які далекі від ідеальних, але й навчитись використовувати проблеми як досвід, що приноситиме пробуток та забезпеченність на все життя. Наталія Олексіївна-це приклад науковця, яка вміє бачити перспективу в інтелектуальному кругозорі, що не зациклений лише на одному галузевому чи науковому предметі. Тому, коли вона ділилась досвідом, то він мав прикладний характер з огляду на успіх. Саме успішну особистість було представлено, як напрям життєвих пріорітетів молоді. Як інвестувати в освіту та сомовдосконалення, бути в стані впевненої людини на противагу невдахи. Як контролювати емоції при здійснені покупок, як використовувати лишки та мати заощадження грошей і чим вони відрізняються від капіталу. І основне-як працювати так, щоб на все вистачало і сил, і життя і фінансів. Цікаво! Нетривіально! Жваво! Харизматично! Гордимося тим, що маємо таких фахівців. Бо відкрили цей тиждень успішно і надалі будемо запрошувати студентів до цікавих заходів нашого факультету, щоб гарні традиції мали втілення в наше майбутнє!

Фото 8

 1. 9 травня 2023 р.

Гарний і святковий захід, присвячений Дню Європи, відвідали разом з представниками усіх п'яти факультетів і ми!  Приємні враження від талановитої молоді, теплі зустрічі з колегами інших закладів вищої освіти.  Студенти і викладачі факультету математики, природничих наук та технологій як і завжди були у центрі уваги!

Фото 9

 1. 16 травня 2023 р

16-го травня у ЦДУ ім. В. Винниченка  відбулась звітна науково-практична студентська конференція. Надзвичайно цікава зустріч та багатогранна і різноманітна палітра наукових вподобань наших студентів вражає! Доповідь про Тараса Шевченка, як сучасного друга та мотиваційного лідера сучасної молоді, аналіз новітніх художніх творів, що стосуються використання емоційно-експресивної лексики, розробки роботів та долучення до інтерактивних методів боротьби з рашизмом. Все це звучало та відлунювалось оваціями слухачів!  Дякуємо організаторам та очікуємо на нові зустрічі.

Фото 10

 1. 17 травня 2023 р.

Сьогодні 17 травня 2023 року факультет математики, природничих наук та технологій ЦДУ ім. В. Винниченка провів традиційний конкурс "Палітра талантів 2023"! З великим творчим запалом студенти презентували  свої конкурсні роботи. Ми весело провели час! Було цікаво та яскраво!

Фото 11Фото 12

 1. 19 травня 2023 р.

Наші вітання З Днем Вишиванки всім!

Стара сорочка, давня, як війна.

Сорочка наша, вишита хрестами.

Минулі війни пам'ята вона,

Не стерлись біль і квіти за літами.

У ній справляли,може, весілля.

Я ж одягну її у час воєнний.

Стара сорочка нині звеселя,

Бо є в нас те, що зветься незнищенним.

Крізь сотні літ свободи дух живий.

Крізь тисячі років лунає пісня.

Воєнний досвід у нас всіх старий,

Бо з ворогом-сусідом завше тісно.

Старі сорочки, наче оберіг,

Вони із нами йдуть до перемоги.

За тих, хто зараз і раніш поліг,

За тих, хто відрива чортяці роги.

За тих, хто захищає кожну мить...

Несімо енергетику народу.

Бо Україна ж вічно буде жить.

Цінуймо її історичну вроду.

            Ruslana.Locman 

Фото 13

 1. 8 червня 2023 р.

Вітаємо з подвійною перемогою у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 051 "Економіка" і  073 "Менеджмент"  Андрія Кіблика та Дениса Корецького  студентів 1-го курсу другого магістерського рівня групи МБ 22Б факультету математики, природничих наук та технологій ЦДУ ім.В.Винниченка та їх наукового керівника доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри математики та методики її навчання , заслуженого працівника освіти України Володимира Панченка! Підсумкове засідання ІІ го туру відбулося 2 червня, а стартував конкурс під патронатом Національної комісії України у справах Юнеско на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського - 1 червня. Конкурс включав більше 172 учасників, 49 з яких, представники інших держав. Дипломи ІІІ ступеня отримано за науково дослідні роботи на теми:"Стейкхолдери як об'єкт управління в системі креативного менеджменту організації" та  "Емпірика конкурентоспроможності в системі стратегування політики експансії підприємств на галузеві ринки". Бажаємо подальших наукових звершень.

Фото 14