Наш гуртожиток розміщений у 20 хвилинах ходьби від навчального корпусу. Він розміщений у мальовничому районі міста Кіровограда. Поряд розміщений ринок Вечірній, маса продуктових та промислових магазинів, супермаркет АТБ. Недалеко тече річка Біянка. Біля гуртожитку є обладнаний стадіон, спортивний майданчик та майданчик для дітлахів – тут проживають і сімейні студенти. Гуртожиток складається з 4-х блоків. Фізматівські блоки – В (7-поверхів) та Г (2 поверхи).

2

Гуртожиток – наш дім. А блоки – це окремі сім’ї. Ми дійсно сім’я, бо один без одного просто не можемо прожити і дня. Не можемо прожити без щоденних жартів, усмішок, не можемо, щоб по-дружньому не покепкувати один над одним, або не вимкнути комусь світло в душі J. З нами не засумуєш!

3

В нашому гуртожитку існує традиція – щорічно знайомитися з новими жителями блоку, які, вступивши до університету, тільки-но поселилися до нашої великої родини. Це «свято» має назву – «ДЕНЬ БЛОКУ». Всі студенти дуже його люблять і з нетерпінням чекають на нього. Навіть, якщо з’являються якісь проблеми щодо його проведення (наприклад, гучна музика до самої ночі, без якої не обійтися в такий день). Ми враз вирішуємо це питання, без усіляких проблем.

Дійство проходить на кухні блоку, куди зносяться страви, які тільки є у кожній кімнаті. І починається святкування! Спочатку всі просто розмовляють, знайомляться з новими жителями, розповідають цікаві та веселі історії зі свого життя, а згодом все це переростає у справжній концерт. Хто співає, хто танцює, хто анекдоти розповідає, а хто безсилий іде спати. Отож, цей день у нас один із найвеселіших.

4

Також дуже приємно, коли ти не чекаєш, а тебе під дверима твоєї кімнати о дванадцятій годині ночі вітають з Днем народження. А ввечері цього ж дня свято продовжується. Це ще одна дуже гарна традиція.

5

А ще в нашому гуртожитку відбуваються різні цікаві конкурси: Краща кімната гуртожитку і Кращий блок. Переможці, до речі, їдуть безкоштовно на відпочинок до мальовничих Карпат. Кожен житель знайде для себе свою компанію та знайомих, які стануть для нього близькими друзями.

6

Студентський гуртожиток – це вир емоцій, студентських об’єднань, гуртків і змагань між блоками.

І що саме головне – протягом 2015 року в гуртожитку № 3, де проживають студенти фізико-математичного факультету, був проведений капітальний ремонт В-блоків. Тепер тут оновлені душові кабінки. В них змінили старі металеві піддони на нові сучасні керамічні, завдяки яким тепер їх легше мити: на білому тлі краще видно бруд, а гладка поверхня допомагає зручно його позбуватись; швидко стікає вода, а не забивається як раніше.

7

Також оновили плитку на стінах, покращили вентиляційний вихід, замінили крани, поставили нові двері. Враховуючи такі капітальні зміни у душових кімнатах, студентам стало зручніше слідкувати за чистотою малого приміщення та приємно ним користуватись. Тепер тут немає неприємного запаху та плісняви на стінах, тому що за допомогою вентиляції пар відходить під час прийняття душу. Нові крани не протікають і не розплескують воду на підлогу. На кухні зробили косметичний ремонт – оновили вигляд стін, покращили стан підлоги, поклавши нову плитку, яка не ковзає та легко миється.

8

Завдяки різному оформленню стін і підлоги, блоки не схожі один на одного. Тепер новим мешканцям не складно хоча б по кольору знайти свій і не заблукати між поверхами J.

9

10

Отже, як ви вже зрозуміли, у нас дуже весело J. Тому заселяйтесь в гуртожиток і вам точно будуть гарантовані лише позитивні емоції!

11