Студентська рада факультету математики, природничих наук та технологій

План виховної роботи на факультеті математики, природничих наук та технологій на 2022-2023 навчальний рік (І семестр)

План виховної роботи на факультеті математики, природничих наук та технологій на 2022-2023 навчальний рік (ІІ семестр)

Персональний склад студентської ради факультету математики, природничих наук та технологій:

123456

Студкуратори 2022–2023 н.р.

Студкуратори – це студенти старших курсів, які допомагають першокурсникам в адаптації до студентського життя, плануванні освітньої діяльності, вирішенні організаційних питань.

изображение viber 2022 09 19 12 29 42 860изображение viber 2022 09 19 12 29 43 117

Органом студентського самоврядування на факультеті є студентська рада, яка є партнером деканату в умовах запровадження університетської автономії. Саме це спонукає студентське самоврядування до подальшого розвитку новітніх демократичних ідей, виховання активних, свідомих громадян – патріотів України.

З 1 вересня 2021 року шляхом об’єднання фізико-математичного та природничо-географічного факультетів було створено новий факультет МАТЕМАТИКИ, ПРИРОДНИЧИХ НАУК ТА ТЕХНОЛОГІЙ.

Ця подія стала початком становлення органів студентського самоврядування нового факультету (https://phm.cuspu.edu.ua/facultet/novini/2185-studentskyi-aktyv-fakultetu-etapy-stanovlennia.html).

09 вересня 2021 року відбулося перше спільне засідання студентських рад колишніх природничо-географічного та фізико-математичного факультетів, які нині об’єднані в одну родину факультету математики, природничих наук та технологій. Під час засідання представники студрад обмінялися досвідом роботи, обговорили плани на майбутнє та визначили напрями студентської звітно-виборної кампанії на факультеті математики, природничих наук та технологій.

11Студрада12Студрада13Студрада

15 вересня 2021 року були проведені збори студентського активу факультету математики, природничих наук та технологій, де голови колишніх студентських рад природничо-географічного (Грушевська Анастасія Олександрівна) та фізико-математичного (Мельник Олександр Олександрович) факультетів прозвітували про результати своєї діяльності. На зборах було обрано претендентів на посаду голови студради новоствореного факультету та висунуто кандидатури до складу вченої ради факультету, вченої ради університету, кандидатів на делегатство на конференцію трудового колективу факультету та університету.

14Студрада15Студрада16Студрада

20 вересня 2021 року – важливий день у становленні студентського самоврядування на факультеті математики, природничих наук та технологій. День виборів!

17Студрада18Студрада19Студрада

Студенти взяли активну участь у прямому таємному голосуванні, за результатами якого обрали:

  • голову студентської ради факультету – Грушевську Анастасію Олександрівну;
  • представника з числа осіб, які навчаються, до складу вченої ради Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
  • делегатів з числа студентів на конференцію трудового колективу Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
  • виборних представників з числа осіб, які навчаються, до складу вченої ради факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
  • виборних представників з числа осіб, які навчаються, до складу делегатів конференції трудового колективу факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

У короткий термін новообрана голова студради факультету Анастасія Грушевська зібрала однодумців та разом з ними створила команду з 15 осіб. З цього часу студентська рада почала діяти активніше: не лише взяла участь у низці заходів, а й сама організувала декілька з них. Серед головних досягнень:

– участь у XIII Фестивалі молодіжної книги «Шабаш книголюбів. Таємниці та могутність книг» (https://phm.cuspu.edu.ua/facultet/novini/2195-uchast-u-festyvali-molodizhnoi-knyhy.html);

– участь в організації експозиції «Освітній ярмарок» на Міжнародній агропромисловій виставці «AgroExpo-2021»

(https://phm.cuspu.edu.ua/facultet/novini/2212-uchast-u-mizhnarodnii-ahropromyslovii-vystavtsi-z-polovoiu-demonstratsiieiu-tekhniky-ta-tekhnolohii-agroexpo-2021.html);

– створення фотозони до Дня захисників та захисниць України (біля фотозони активно фотографуються студенти різних факультетів ЦДПУ та учні Комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького» (https://phm.cuspu.edu.ua/facultet/novini/2242-den-zakhysnykiv-i-zakhysnyts-ukrainy-na-fakulteti-matematyky-pryrodnychykh-nauk-ta-tekhnolohii.html);

– організація та проведення «Вернісажу талантів», який дає змогу активними та обдарованими першокурсниками заявити про себе (https://phm.cuspu.edu.ua/facultet/novini/2252-vernisazh-talantiv.html);

2 Вернісаж талантов

– участь у Спартакіаді–2021

 (https://phm.cuspu.edu.ua/facultet/novini/2269-spartakiada-2021.html)

– участь у радіодиктанті національної єдності–2021 до Дня української писемності та мови (попри дистанційну форму навчання в заході взяли участь 23 студенти; приємно відзначити, що багато робіт було написано на високому рівні (https://phm.cuspu.edu.ua/facultet/novini/2273-den-ukrainskoi-pysemnosti-ta-movy-na-fakulteti-matematyky-pryrodnychykh-nauk-ta-tekhnolohii.html);

– організація Дня студента – найулюбленішого свята всіх студентів. З цієї нагоди студенти факультету організовано:

3ЩО Де Коли

4Кубок ректора

– організували святкування Дня Збройних сил України (демонстрація тематичної підбірки малюнків; волонтерський захід зі збору солодощів для ветеранів військового шпиталю.

51Укр.армія52Укр.армія53Укр.армія

Попереду безліч подій! Ми творчі та креативні!

Активні студенти за підтримки деканату та викладачів створюють на факультеті комфортний простір для опанування наукових знань та веселого дозвілля. З метою підвищення іміджу факультету плануємо активізувати діяльність студентського активу. Будьте з нами: ми працюємо для вас!

Якщо ти, дорогий читачу, навчаєшся у випускних класах школи, радимо розглянути можливість вступу на навчання на факультет математики, природничих наук та технологій! Це достойний вибір!

Долучайтеся до нашого опитування: https://docs.google.com/forms/d/1Ujvg-Rff5J54U3SKLc5Os82PKn1-i05G1IxuqdF4S4k/edit

Посилання на сторінку факультету в Instagram: https://instagram.com/fmnst_cuspu?utm_medium=copy_link

Посилання на сторінку факультету в Facebook: https://www.facebook.com/phmkspu/

Історія  становлення студентського самоврядування на факультеті