Фізико-математичний факультет запрошує взяти участь у роботі

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ,

яка відбудеться 18 квітня 2019 року

  Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Фізико-математичні та комп’ютерні науки, технології, навчання: науково-практичні рішення та підходи молодих науковців», яка відбудеться 18 квітня 2019 року на базі фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у м. Кропивницькому.

ПЛАНУЄТЬСЯ РОБОТА ЗА ТАКИМИ НАПРЯМАМИ:

  • Фізика. Методика навчання фізики та астрономії у закладах загальної середньої та вищої освіти.
  • Математика. Статистика. Освітні вимірювання.
  • Методика навчання математики та інформатики у середній та вищій школі.
  • Технологічна та професійна освіта.
  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології.
  • Історія науки і техніки.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі: дистанційна

Матеріали конференції будуть опубліковані у:

електронному збірнику наукових праць молодих учених фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Наукові записки молодих учених» (Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2617-2666, до переліку фахових видань України збірник не входить), публікування матеріалів в електронній журнальній системі безкоштовна;

збірнику «Фізика. Технології. Навчання» (Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2522-1884), вартість публікування матеріалів – 20 грн. за сторінку. Грошовий переказ коштів за публікацію статті здійснюється після підтвердження інформації про прийняття матеріалів до друку. Розсилання збірника проводиться за рахунок коштів автора через «Нову пошту».

Матеріали на конференцію просимо подавати до 14 квітня 2019 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Телефон для довідок: +38050 729 80 92 (Ірина Володимирівна).

Програму конференції можна скачати тут.

Детальніше

 

Дочірні категорії