Міністерство освіти і науки України

Центральноукраїнський державний педагогічний університет

імені Володимира Винниченка

Фізико-математичний факультет

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Шановні студенти, аспіранти, пошукувачі!Запрошуємо Вас взяти участь у роботіВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Фізико-математичні та комп’ютерні науки, технології, навчання: науково-практичні рішення та підходи молодих науковців»,яка відбудеться 25–26 жовтня 2018 року на базі фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у м. Кропивницькому.ПЛАНУЄТЬСЯ РОБОТА ЗА ТАКИМИ НАПРЯМАМИ:·           Фізика. Методика навчання фізики та астрономії у середній та вищій школі.·           Математика. Статистика. Освітні вимірювання.·           Методика навчання математики та інформатики у середній та вищій школі.·           Технологічна та професійна освіта.·           Комп’ютерні науки та інформаційні технології.·           Історія науки і техніки.Робочі мови конференції: українська, англійська.Форма участі: дистанційна

 

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць молодих учених фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

«Наукові записки молодих учених»

(свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу інформації серія КВ № 23064-12904Р),

електронне видання чергового номера якого передбачається у листопаді 2018 року.

До переліку фахових видань України збірник не входить.

Для участі в роботі конференції слід зареєструватися на сайті конференції (http://phm.kspu.kr.ua/index.php?option=com_chronoforms5&chronoform=ftn2015, прохання в реєстраційній формі точно зазначати адресу для пересилання матеріалів, контактний телефон чи електронну адресу).

Вартість участі в конференції та публікування матеріалів в електронній журнальній системі: для авторів з ЦДПУ ім. В. Винниченка – безкоштовно; для авторів з інших навчальних закладів – 35 грн.; публікування матеріалів на паперових носіях – 20 грн. за сторінку (збірник «Фізика. Технології. Навчання» має Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2522-1884).

Грошовий переказ коштів за публікацію статті здійснюється після підтвердження інформації про прийняття матеріалів до друку.

Розсилання збірника проводиться за рахунок коштів автора через «Нову пошту».

Прогруму конференції можна переглянути тут.

 

Матеріали просимо подавати до 15 жовтня 2018 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Телефон для довідок: +38050 729 80 92 (Ірина Володимирівна).

Дочірні категорії