Кафедрою математики, інформатики, економіки та методики їхнього навчання затверджений тематичний план безкоштовних курсів з математики для підготовки учнів старших класів до ЗНО на 2021-2022 навчальний рік. Пропонуємо ознайомитися та використати можливість підвищити свій рівень з математики.

На фізико-математичному факультеті Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з 10 жовтня о 10 годині в аудиторії № 214 навчального корпусу № 4 (семиповерхівка) розпочинають свою роботу суботні безкоштовні курси підготовки до ЗНО з математики та університетської олімпіади яка додає до 20-ти балів до ЗНО з математики! Не втрачайте гарну можливість підняти свій рівень знань з математики!

Кафедрою математики затверджений тематичний план безкоштовних курсів з математики для підготовки учнів старших класів до ЗНО на 2019-2020 навчальний рік. Пропонуємо ознайомитися.

Кафедрою математики затверджений тематичний план безкоштовних курсів з математики для підготовки учнів 11-х класів до ЗНО на 2018-2019 навчальний рік

Кафедрою математики затверджений тематичний план безкоштовних курсів з математики для підготовки учнів 11-х класів до ЗНО. Пропонуємо ознайомитися.