Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих науковців

“Фізика. Математика. Комп’ютерні науки. Статистика. Освітні вимірювання. Технології. Навчання”,

відбулась 24 березня 2017 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

Працювали наступні секціїї:

Секція 1. Фізика: стан, досягнення і перспективи.

Секція 2. Історія фізики та техніки.

Секція 3. Дидактика: питання методики навчання фізики та астрономії в середній та вищій школі.

Секція 4. Експеримент та засоби ІКТ у навчанні фізики та астрономії.

Секція 5. Теорія та методика технологічної освіти.

Секція 6. Питання методики навчання математики та інформатики у середній та вищій школі.

Секція 7. Комп’ютерні науки та інформаційні технології.

Секція 8. Математика, статистика, освітні вимірювання.

Форма проведення конференції – дистанційна

Мови конференції – українська, російська, англійська.

Збірник матеріалів конференції (у форматі pdf)

Для участі в роботі конференції потрібно не пізніше 18 березня 2017 р.:

1. відправити в оргкомітет за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. текст статті обсягом до 5 сторінок оформлений у відповідності до вимог оформлення статей.
  2. зареєструватися на сайті конференції (прохання в реєстраційній формі точно зазначати адресу для пересилки матеріалів, контактний телефон чи електронну адресу)

Статті будуть розміщені на сайті конференції та включатимуться у збірник тільки після рецензування. Оргкомітет залишає за собою право відхилити статті, які не відповідають тематиці та вимогам.

Відповідальність за зміст статті та помилки в тексті несуть автори!

Після рецензування статті, у випадку її успішного прийняття, Вам буде надіслане повідомлення з інформацією про прийняття доповіді та реквізити на оплату оргвнеску.

Оргвнесок становить:

25 гривень, якщо стаття буде розміщена лише на сайті конференції;

125 гривень, за умови друкування статті в збірнику праць.

По завершенню конференції кожний учасник отримає сертифікат учасника та збірник наукових праць (за умови оплати оргвнеску). Вам буде відправлена та кількість примірників, яку Ви замовили. Додатковий екземпляр збірника оплачується окремо (приблизна вартість – 50 гривень).

Отримати більш детальну інформацію про конференцію можна за телефонами:

0507298092 – Сальник Ірина Володимирівна

0508353070, 0681574420 – Сірик Едуард Петрович

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ

Матеріали готуються до видання на папері формату А4 з дотриманням берегів: верхнього і нижнього – 20 мм, лівого – 30 мм, правого – 10 мм.

Шрифт Times New Roman 14.

Абзацний відступ – 1,25 см.

Редактор – Word, тип файлу – .doc, .docx.

Великими літерами через 2 інтервали посередині друкують назву доповіді.

Через 1,5 інтервали окремим рядком зазначають ім'я і прізвище автора, далі прізвище та ініціали наукового керівника.

Наступний рядок містить назву установи (без абревіатур).

Анотація українською мовою (2-3 речення).

Ключові слова (українською мовою, не більше 5)

Далі подається текст через 1,5 інтервали.

Стаття повинна включати: актуальність теми, мету роботи, завдання, що ставились у ході дослідження, результати, висновки, напрямки можливих подальших досліджень.

Малюнки виконуються векторною графікою і повинні бути вмонтовані в текст.

Посилання в тексті на літературу у вигляді [1, с.35].

Список літератури повинен бути оформлений у відповідності до сучасних вимог бібліографії (див. Бюлетень ВАК України № 5, 2009 р.)

Після списку літератури подаються «Відомості про авторів».

Приклад оформлення статті

Реєстрація учасника