Редчук Олексій

Науковий керівник: д.ф.-м.н., професор Авраменко О.В

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: У роботі продемонстровано реалізацію ряду концепцій програмування мовою Java зокрема роботу з клієнт-серверним додатком, використана мова  розмітки даних XML. У розробленому Android додатку продемонстровано використання інструментарію для розробки додатків і проектів Eclipse і JDK (Java SE Development Kit).

Ключові слова: Android, Eclipse, Java SE Development Kit.

Міхав Володимир

Науковий керівник: доцент кафедри інформатики, кандидат фізико-математичних наук Паращук С. Д.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті розглядаються методи захисту файлової системи онлайн-судді від впливу користувацьких програм.

Ключові слова: онлайн-суддя, пісочниця, libsandbox.

Туртуріка Віктор

Паращук С. Д.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті розглядається застосування алгоритму однокрокового Q-навчання для успішного проходження ігор Atari запрограмованим агентом.

Ключові слова: машинне навчання із підкріпленням, нейронні мережі OpenAI Gym.

Марусенко Роман

Науковий керівник: канд. т.- н., старший викладач Нарадовий В.В.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті розглядаються основні поняття ройового інтелекту, визначаються його основні принципи, а також основні алгоритми ройового інтелекту та їх застосування.

Ключові слова: ройовий інтелект, агенти, колонія, самоорганізація, алгоритм, оптимізація, частинки.

Фоменко Катерина

Науковий керівник: канд.ф-м наук, доцент Болілий В.О.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені В.Винниченка

Анотація: В статті розглядається програмний рушій MediaWiki, додатки, специфікація та АPI для роботи з ним.

Ключові слова: MediaWiki, вікіпедія, програмний рушій, освіта.

Луцко Андрій

Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук,завідувач кафедри  прикладної математики, статистики та економіки Авраменко О.В.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті розглядається види відеогри, особливості мови програмування Objective-C і платформи iOS, заповнення ігрового поля елементами.

Ключові слова: види відеогри, Objective-C, платформа iOS.

Кухаренко Олексій

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті розглядається принцип побудови аналізатора коду С/С++ з використанням Django.

Ключові слова: аналізатор коду, python, Django, С/С++.

Скороход Володимир

Науковий керівник: канд. ф-м наук, доцент Паращук С.Д.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті представлені результати аналізу можливостей створення чат-ботів у сучасних месенджерах та визначено засіб для реалізації чат-бота «Помічник абітурієнта».

Ключові слова: месенджер, чат-бот, Microsoft Bot Framework, Facebook Bot Engine, засоби природного спілкування.

Іванов Євгеній

Науковий керівник: канд. техн. наук, доцент Баранюк О.Ф.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті розглядається принцип побудови серверної частини віртуального музею з в використанням Node.js та MongoDB.

Ключові слова: віртуальний музей, сервер, Node.js, MongoDB, фреймворк.

Годун Дмитро

Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент кафедри інформатики, Присяжнюк О.В.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті розглядаються основні поняття про QR-код, а також популярні бібліотеки для роботи з QR-кодом в операційній системі Android.

Ключові слова: Андроїд, QR-код, віртуальний музей, швидка відповідь.

Панченко Валерій

Науковий керівник: канд. ф.-м. наук, доцент Гуртовий Ю.В.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті розглядається створення наочних демонстрацій складних коливальних систем для навчальних цілей.

Ключові слова: моделювання, коливання, 3-d графіка, візуалізація.