З 18 по 28 серпня 2022 року було оголошено реєстрацію кандидатів на посаду голови студентської ради факультету. Всього свої кандидатури подали 3 особи: Тимкович Карина, Малий Андрій та Решетнікова Дар'я.

В середу (31 серпня) кандидати провели онлайн-зустріч зі студентами (виборцями). Кандидати представили свої передвиборчі програми, а студенти, своєю чергою, уважно послухали та ставили питання, які їх цікавили. Переважно питання стосувалися перспектив організації роботи студентського самоврядування на факультеті. Зустріч пройшла конструктивно.

23711

Відповідальний момент настав 2 вересня 2022 року. Саме у цей день з 7:00 до 15:30 проходило онлайн-голосування, де студенти факультету математики, природничих наук та технологій обирали голову студентської ради свого факультету.

Голосування відбувалося згідно «Положення про вибори до органів студентського самоврядування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка» (https://www.cuspu.edu.ua/images/studrada/docs/polozh_vibori.pdf).

За результатами таємного голосування студенти Головою студентської ради факультету математики, природничих наук та технологій обрали Решетнікову Дар'ю.

 1

Щиро вітаємо переможця та бажаємо плідної роботи на посаді!

Інформація надана студрадою факультету