9 листопада 2021 р. на факультеті математики, природничих наук та технологій відзначили День української писемності та мови написанням диктанту.

Наші студенти показують не лише обізнаність у своєму професійному становленні, а й шанують українські традиції, і з цієї нагоди долучилися до написання диктанту, де проявили філологічні знання.

Диктант писали 23 студенти з першого по четвертий курс першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Текст «Рідна мова» читала Ломакіна Дарина. Учасники оперативно надіслали на перевірку свої роботи. Тому сьогодні ми вже маємо результати.

ІІІ місце розділили між собою 6 студентів, які допустили 3-4 помилки під час написання диктанту:

1. Денісова Наталія, група КН18Б

2. Задорожній Сергій, група ФМ21Б

3. Малий Андрій, група М21Б

4. Татарчук Анна, група ТН19Б

5. Савіцька Єлизавета, група М21Б

6. Данілова Любов, група ФМ20М.

ІІ місце розділили між собою 4 студентів, які допустили ОДНУ помилку під час написання диктанту:

1. Фатич Ольга, група МІ18Б

2. Гордієнко Юлія, група КН19Б

3. Сліпченко Анастасія, група МІ18Б

4. Худякова Вікторія, група ПН18Б

І, нарешті, переможці, І місце розділили між собою 5 студентів, які написали диктант без помилок:

1. Мохур Єлизавета, група МІ18Б

2. Попруга Тетяна, група МІ18Б

3. Нестеренко Олександр, група КН20Б

4. Леськів Ірина, група МІ18Б

5. Кузьміна Єлизавета, група ПН18Б

Також, інші учасники:

Мельніков Сергій, група КН19Б

Кривонос Олександра, група МІ19Б

Шимко Леся, група ТН21Б-С

Черненко Наталія, група ІНФ21Б

Чеботар Анна, група СТ21Б

Губрій Іванна, група ТН 21Б

Апрод Артем, група ТН19Б

Корик Денис, група ЦТ20Б-С

Вітаємо учасників. Дякуємо за участь. Усіх зі святом!

З повагою, представники студентського самоврядування факультету математики, природничих наук та технологій