09 вересня 2021 року відбулося перше спільне засідання студентських рад колишніх природничо-географічного та фізико математичного факультетів, які нині об’єднані в одну родину факультету математики, природничих наук та технологій.

Під час засідання представники студрад обмінялися досвідом роботи, обговорили плани на майбутнє та визначили напрями студентської звітно-виборної кампанії на факультетів математики, природничих наук та технологій.

Тож кожен студент, який має творчий потенціал, організаторські здібності й готовність працювати на благо факультету,  отримав змогу до 14 вересня 2021 року подати свою кандидатуру на посаду голови студентської ради факультету математики, природничих наук та технологій.

Наступним етапом стало 15 вересня 2021 року – збори студентського активу факультету математики, природничих наук та технологій, де голови колишніх студентських рад природничо-географічного (Грушевська Анастасія Олександрівна) та фізико-математичного (Мельник Олександр Олександрович) факультетів прозвітували за свою роботу. Також на зборах було обрано претендентів на посаду голови студради факультету, а також осіб, які претендують увійти до складу вченої ради факультету та вченої ради університету, кандидатів на делегатство на конференцію трудового колективу факультету та університету.

20 вересня 2021 року – важливий день у становленні студентського самоврядування на факультеті математики, природничих наук та технологій. День виборів! Студенти взяли активну участь у прямому таємному голосуванні, за результатами якого обрали:

• голову студентської ради факультету – Грушевська Анастасія Олександрівна;
  • представника з числа осіб, які навчаються, до складу вченої ради Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка – Шершень Богдан Сергійович;
  • делегатів з числа студентів на конференцію трудового колективу Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка:
  • Меренкова Олександра Сергіївна;
  • Шершень Богдан Сергійович;
  • Шахмін Максим Сергійович;
  • Вишняченко Сергій Андрійович;
  • Бабаліч Марія Сергіївна;
  • Решетнікова Дар'я Валентинівна;
  • Алєксєєвець Аліна Олександрівна;
  • Баглій Ольга Олегівна;
  • Новікова Єлизавета Сергіївна;
  • Бережна Ірина Володимирівна;
  • Високіх Анна Андріївна.
  • виборних представників з числа осіб, які навчаються, до складу вченої ради факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка:
  • Грушевська Анастасія Олександрівна;
  • Лукашова Світлана Олександрівна;
  • Меренкова Олександра Сергіївна.
  • виборних представників з числа осіб, які навчаються, до складу делегатів конференції трудового колективу факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка:
  • Меренкова Олександра Сергіївна;
  • Шершень Богдан Сергійович;
  • Шахмін Максим Сергійович;
  • Губрій Іванна Володимирівна;
  • Вишняченко Сергій Андрійович;
  • Бабаліч Марія Сергіївна;
  • Решетнікова Дар'я Валентинівна
  • Нестеренко Олександр Олександрович;
  • Алєксєєвець Аліна Олександрівна;
  • Баглій Ольга Олегівна;
  • Новікова Єлизавета Сергіївна;
  • Бережна Ірина Володимирівна;
  • Високіх Анна Андріївна;
  • Мелешко Євгенія Володимирівна;
  • Тєльна Аліна Віталіївна.

Інформацію підготували актив студради та заступник декана з профорієнтаційної та виховної роботи факультету математики, природничих наук та технологій О. М. Трифонова