Органом студентського самоврядування на факультеті є студентська рада, яка є партнером деканату в умовах запровадження університетської автономії. Саме це спонукає студентське самоврядування до подальшого розвитку і збагачення новітніми демократичними ідеями, виховання активних, свідомих громадян, патріотів України.

 

studradaСтудентська рада фізмату

Щороку, відповідно до ст. 40 Закону України «Про вищу освіту» на факультеті шляхом таємного голосування більшістю студентів обирається голова та актив студентської ради.

2

Актив студентської ради факультету є членом Вченої ради факультету; студенти беруть участь в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, науково-дослідної роботи, призначення стипендій, організації дозвілля, оздоровлення, побуту та харчування; проводять організаційні, просвітницькі, наукові, спортивні, оздоровчі та інші заходи; беруть участь у заходах (процесах) щодо забезпечення якості вищої освіти; захищають права та інтереси студентів, які навчаються на факультеті; делегують своїх представників до робочих, консультативно-дорадчих органів; беруть участь у вирішенні питань забезпечення належних побутових умов проживання студентів у гуртожитках та організації харчування студентів тощо.

3

Відповідно до цих завдань спланована та реалізується вся робота студентської ради фізико-математичного факультету. Уся навчально-виховна діяльність здійснюється за декількома напрямками. За кожний напрямок відповідає певний відділ студентської ради.

Культурно-масовий відділ охоплює сферу діяльності дозвілля та розваг.

Хочеш розважатись та веселити народ? Тоді ти потрапив саме туди! Різноманітні конкурси, концерти, флешмоби, акції, зокрема «Вернісаж талантів», «Свято Покрови», різноманітні «Міс та Містер Фізмат», «Палітра моди» – всі ці заходи потребують творчого підходу. Саме цим займається культурно-масовий відділ Студради.

4

Інформаційний відділ. Що? Коли? Де? Як саме відбувається? І на всі інші питання відповідає інформаційний відділ Студради. А ще – щотижневі тематичні радіопередачі на факультеті та музичні перерви, конференції, студентські акції, цікаві заходи як творчого, так і наукового, спортивного студентського життя – про це все сповістить цей орган.

5

Науковий відділ. Якщо тебе захоплюють неосяжні глибини цікавого та розумного, то саме цей відділ зацікавить тебе найбільше! Цей відділ відповідає за проведення студентських наукових конференцій, за участь студентів у конкурсах та олімпіадах. Тут відбуватимуться дебати, інтерактивні ігри «Що? Де? Коли?» та ще багато чого цікавого у цьому напрямі.

6

Спортивний відділ. Ви ще зі школи ганяєте м’яча, славитесь своїм активним способом життя та полюбляєте брати участь у спортивних змаганнях? Ласкаво просимо у спортивний відділ Студради. Саме тут тебе підтримають та спрямують твої здібності та бажання у відповідне русло. Будемо відстоювати честь факультету в межах університету та прославляти на більш широкій арені.

7

Соціальний відділ студентської ради відповідає за проведення соціальних проектів, благодійних акцій, підтримки різних волонтерських програм, заходів, які стосуються соціального життя студентів. Якщо тебе це зацікавило – ласкаво просимо!

8

Університет – це другий дім студентів. Це місце, де кожен може проявити себе, свої таланти і здібності, де студент переживає злети та падіння, а потім підіймається і сміливо йде далі, точно знаючи, що оточуючі протягнуть руку допомоги, надихнуть на майбутні звершення. Нам не байдужа доля студентів нашого факультету, тому студентська рада фізико-математичного факультету допомагає виявляти таланти та здібності в будь-яких сферах студентського життя.

9

Основною метою для нас є урізноманітнення життя наших студентів, допомога кожному в його починанні. Ми допомагаємо розв′язувати проблеми, які виникають в процесі навчання. Студентська Рада за час свого існування досягла чималих успіхів. Ми займаємось активним залученням студентів до наукової діяльності, організації культурно-масових та спортивних заходів, активного відпочинку в колі друзів.

10

Студентам слід пам’ятати, що навчання – це не тільки пари, а й їхня можливість повноцінно жити, активно включатися в усі сфери діяльності, щоб реалізувати свої здібності, вподобання та розвинути їх. Тому Студентська рада факультету завжди радо зустрічає нові обличчя із щирою посмішкою. Друже, пам’ятай! Студентські роки – це найкращі роки твого життя, а тому проведи їх так, щоб залишилась безліч спогадів і яскравих моментів життя.

11

З початку 2015-2016 навчального року студентська рада втілила в життя такі проекти та заходи:

16 вересня відбувся флешмоб з нагоди Дня Миру;

24 вересня 2015 року на фізико-математичному факультеті відбулися загальні збори студентів, на яких було обрано голову та  діючу студентську раду факультету;

9 жовтня 2015 року на факультеті відбувся щорічний конкурс «Вернісаж талантів» – у цьому конкурсі кожен першокурсник мав змогу виявити свої таланти і заявити про себе як про творчу особистість;

15 жовтня 2015 року проводився КВК з інформатики «Комп’ютер навиворіт» – у протистоянні зійшлись дві команди «Інфіз» (22 група) та «Users» (23 група);

30 жовтня 2015 року два найстарші факультети КДПУ ім. В. Винниченка – фізико-математичний і філології та журналістики – святковим концертом відзначили свій 85-літній Ювілей;

21 листопада 2015 року студенти фізико-математичного факультету висловили свою громадянську позицію до Дня гідності;

у грудні 2015 року на фізико-математичному факультеті відбувся конкурс «Мить студентського життя через об’єктив мого фотоапарату» – студенти факультету продемонстрували, що у нас навчаються творчі особистості, які раз у раз дивують нас своїми талантами і креативністю – їм вдалося справді передати дух студентського життя, продемонструвати ритм і темп студентських буднів та показати неповторну красу нашого рідного факультету;

10 грудня 2015 року на фізико-математичному факультеті КДПУ ім. В. Винниченка відбулося справжнє свято краси, чарівності й таланту – "Міс фізмат–2015", де шість найгарніших, розумних й неперевершених дівчат-першокурсниць продемонструвати свої зовнішні дані, виявили свої таланти, показали свій неповторний внутрішній світ;

19 грудня 2015 року вже за традицією студентська рада фізико-математичного факультету відвідала Шостаківський дитячий будинок-інтернат з нагоди Дня Святого Миколая – студенти підготували для вихованців незабутній день розваг та подарували незабутню новорічну казку;

до Дня святого Миколая студенти фізмату спільно з профспілковим комітетом університету відвідали Добровеличківську школу-інтернат, де привітали дітей зі святом, провели музичну програму та подарували подарунки;

30 грудня 2015 року для піднесення новорічного настрою студентська рада фізико-математичного факультету порадувала всіх студентів та викладачів новорічною сценкою з казковими персонажами, після якої декан фізико-математичного факультету Ріжняк Р.Я. щиро привітав усіх фізматівців з прийдешнім Новим Роком;

17-19 лютого 2016 року на фізико-математичному факультеті вшановували пам′ять Героїв Небесної сотні – провели цикл радіопередач, де згадувалися події на Майдані та розповідалося про Героя з Кіровоградщини – Віктора Чміленка; виготовили стінгазету з фотографіями усіх Героїв, життя яких обірвалося у боротьбі за свободу України.

12

У нас ще безліч планів! Ми активні, творчі й креативні!

Участь в студентському самоврядуванні – це відмінний досвід проектного менеджменту та роботи в команді. Ми готові підтримати будь-які ваші продуктивні та креативні ідеї. Долучайся, будь активним!

А тепер Вашій увазі представляємо склад студентської ради та активістів фізико-математичного факультету.

velichkoГолова студентської ради - Величко Дмитро

chernetskaЗаступник голови студентської ради - Чернецька Анастасія

grischenkoПрофорг - Грищенко Владислав

 yrmolenkoВідповідальний за щоденні радіопередачі - Ярмоленко Андрій

cigulska

Інформаційний відділ - Валерія Цигульська

turchina

Культорг - Турчина Ольга

vradiy

Куратор 1 курсу - Врадій Крістіна

omelchenko

Науковий відділ - Омельченко Анатасія

rudenko

Соціальний відділ - Кирило Руденко

sokolenko

Секретар - Соколенко Каріна

gladir

Фізорг - Гладир Дмитро

magdenko

Фотограф - Вадим Магденко