21 травня 2019 року в Україні проводилося зовнішнє незалежне оцінювання якості знань учнів 11–их класів, випускників шкіл минулих років, випускників технікумів і училищ з математики.

22 травня 2019 року у м. Кропивницькому на базі навчально-методичного центру оцінювання якості освіти відбулося засідання експертної комісії при Одеському регіональному центрі оцінювання якості освіти з встановлення порога «склав/не склав» для визначення результатів ЗНО з математики у 2019 р.

У роботі експертної комісії взяли участь по чотири представники з двох областей – Одеської та Кіровоградської. Нашу область представляли експерти: викладачі фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка доцент кафедри математики, кандидат фізико-математичних наук, учитель математики вищої категорії, учитель-методист Ізюмченко Людмила Володимирівна, доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки, кандидат педагогічних наук Яременко Людмила Іванівна та вчителі математики, випускниці фізико-математичного факультету нашого університету: учитель вищої категорії, Заслужений вчитель України Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія – інтернат – школа мистецтв) Кіровоградської області Свириденко Олена Леонідівна і директор комунального закладу «Первозванівське навчально-виховне об’єднання «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Первозванівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області, учитель математики вищої категорії, старший вчитель Курлова Оксана Михайлівна.

На фото зліва направо: Курлова О.М., Ізюмченко Л.В., Яременко Л.І., Свириденко О.Л.

23 травня 2019 року у м. Києві на базі Українського центру оцінювання якості освіти відбулася нарада-семінар з розробки оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю ЗНО 2019 року з математики, у якій прийняли участь від Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти три представники: від нашої області доцент кафедри математики фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка кандидат фіз.-мат. наук Ізюмченко Людмила Володимирівна, від Одеської області – доцент кафедри математичної освіти та інформаційних технологій УЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», кандидат пед. наук Задоріна Ольга Миколаївна, та від Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти методист ОРЦОЯО Орлов Сергій Адольфович.

На фото зліва направо: Ізюмченко Л.В., Задоріна О.М., Орлов С.А.

Робота по розробці критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю ЗНО 2019 року з математики проходила у кропіткій праці і дружній атмосфері. Український центр оцінювання якості освіти подякував учасникам семінару за плідну співпрацю.

На фото зліва направо: доцент Ізюмченко Л.В., професор Нелін Є.П. (науковець, автор шкільних підручників з математики)

З 24 травня по 31 травня 2019 року у м. Кропивницькому на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 – центр дитячої та юнацької творчості «Оберіг» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області проходила перевірка завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю зовнішнього незалежного оцінювання з математики, у якій прийняли участь шість викладачів математичних кафедр нашого факультету: старші екзаменатори – доцент кафедри математики, канд. фіз.-мат. наук Ізюмченко Людмила Володимирівна, доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки, канд. фіз.-мат. наук Макарчук Олег Петрович, та екзаменатори – доцент кафедри математики, канд. фіз.-мат. наук Ключник Інна Геннадіївна, старші викладачі кафедри математики – канд. фіз.-мат. наук Гаєвський Микола Вікторович та канд. пед. наук Ботузова Юлія Володимирівна, доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки, канд. пед. наук Яременко Людмила Іванівна.

Викладачі фізико-математичного факультету допомогли фаховою підтримкою під час перевірки завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю ЗНО 2019 року з математики.

Дуже приємно, що серед екзаменаторів, які перевіряли завдання ЗНО, дуже багато випускників нашого факультету.

Повідомлення підготувала доцент Ізюмченко Л.В.