19 квітня 2019 року відбулося чергове засідання науково-методичного семінару «Сучасні проблеми дидактики фізики», організоване кафедрою фізики та методики її викладання ЦДПУ ім. В. Винниченка. Семінар був присвячений висвітленню та обговоренню результатів дисертаційних досліджень аспірантів кафедри останнього року навчання.

Голова засідання, професор кафедри, доктор педагогічних наук В.П. Вовкотруб, ознайомив присутніх з тематикою і надав слово доповідачам.

Аспірант Шульга Сергій Володимирович представив дослідження «Розвиток пізнавальної діяльності студентів з квантової фізики комп’ютерно орієнтованими засобами навчання» (науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Величко Степан Петрович).

Після завершення доповіді здобувач відповів на питання учасників семінару, виявивши хороше знання заявленої тематики, водночас відзначивши важливість поставлених питань та висловлених зауважень для покращення остаточного тексту дисертації

Детальний аналіз роботи провели рецензенти:  доктор педагогічних наук, професор кафедри фізики та методики її викладання В.П. Вовкотруб та доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри математики В.А. Кушнір.

Аспірантка Єфименко Світлана Миколаївна ознайомила учасників семінару з результатами дослідження «Методика формування предметної компетентності з фізики студентів коледжів техніко-технологічного напряму з використанням систем комп’ютерної графіки»» (науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Величко Степан Петрович).

Після відповіді аспірантки на питання учасників семінару з ґрунтовними зауваженнями та коментарями до представленої роботи виступили рецензенти: доктори педагогічних наук, доценти Н.В. Подопригора та І.В. Сальник.

У результаті обговорення доповіді голова засідання професор В.П. Вовкотруб запропонував учасникам прийняли рішення схвалити представлені матеріали та рекомендувати їх після усунення виявлених недоліків до оформлення як завершені дисертаційні дослідження на здобуття ступеня кандидата педагогічних наук. Пропозиція була прийнята одноголосно.

Інформацію підготував доцент кафедри фізики та методики її викладання Волчанський О.В.