24 лютого 2018 року на базі Комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади взяли понад 100 учнів 8-11-х класів з різних районів Кіровоградської області.

До організації та проведення обласної олімпіади з фізики долучилися і викладачі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка: д.іст.н., проф. Р.Я. Ріжняк, д.пед.н., проф. М.І. Садовий, д.пед.н., проф. С.П.Величкод.пед.н., проф. В.П. Вовкотрубк.пед.н., доц. О.М. Трифоновак.ф.-м.н., доц. О.В. Волчанськийд.пед.н., доц. Н.В. Подопригорак.пед.н., доц. О.О. Чінчой.

Всіх учасників олімпіади привітали заступник директора з навчально-організаційної діяльності КЗ КОІППО ім. В.Сухомлинського В.М. Нудний, методист науково-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», к.пед.н. А.А. Дробін, декан фізико-математичного факультету Р.Я. Ріжняк та завідувач кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності М.І. Садовий. Крім побажань успіхів у розв’язуванні завдань олімпіади, д.іст.н., проф. Р.Я. Ріжняк та д.пед.н., проф. М.І. Садовий ознайомили учнів зі спеціальностями фізико-математичного факультетуМатематика, Фізика, Комп’ютерні науки, Професійна освіта (технологія виробів легкої промисловості), Інформатика, Статистика, Трудове навчання та технології, Професійна освіта (комп’ютерні технології).

Після урочистої частини учасники олімпіади приступили до виконання завдань олімпіади, які передбачали як теоретичний тур, так і експериментальний.

Цього року, як і щороку, учні отримали неоціненний досвід і практику у вирішенні завдань з фізики. Але, як і на будь-якому змаганні, за підсумками роботи були визначені переможці.

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад за рішенням оргкомітету та журі визначено переможців обласної олімпіади. Так за рішенням журі дипломами І ступеня нагороджуються:

8 клас:

Боровик Ольга Станіславівна, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв)

Гіль Аліса Максимівна, НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 -гімназія" Знам'янської міської ради

9 клас:

Стеблина Дмитро Владиславович, Навчально-виховний комплекс "Загальноосвiтнiй навчальний заклад I-III ступенiв №19-дошкiльний навчальний заклад "Лiсова казка" Олександрiйськой мiськой ради Кiровоградськой областi

Гуленко Іван Федорович, Добровеличківська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Добровеличківської районної ради Кіровоградської області

10 клас:

Чорна Валерія Миколаївна, Златопільська гімназія м. Новомиргорода Новомиргородської районної ради Кіровоградської області

11 клас:

Особливо вимогливо члени журі поставилися до випусників закладів загальної середньої освіти, тому учні 11 класу були відзначені дипломами ІІ СТУПЕНЯ:

Москаленко Роман Юрійович, Навчально - виховний комплекс "Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа ІІ ступеня" Олександрійської міської ради Кіровоградської області

Смірнов Вадим Васильович, Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад "Вікторія-П" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Бурлак Артем Павлович, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв)

Тож вітаємо переможців та учасників олімпіади. Бажаємо учням та їх учителям подальших успіхів і творчих злетів!

Інформацію підготували доц. О.М.Трифонова та О.В.Волчанський