Фізико-математичний факультет Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка – «кузня кадрів». Саме під цим девізом відбувалися зустрічі членів кафедри фізики та методики її викладання і кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності з учнівськими колективами Кіровоградської та Миколаївської областей. Безпосередніми організаторами та учасниками заходів стали доктор педагогічних наук, професор Микола Ілліч Садовийкандидат технічних наук, професор Олег Миколайович Царенкокандидат технічних наук, доцент Сергій Іванович Рябецькандидат педагогічних наук, доцент Олена Михайлівна Трифоновакандидат педагогічних наук, доцент Оксана Віталіївна Абрамовакандидат технічних наук, старший викладач Денис Васильович Гринь, старший лаборант, аспірант Олександр Юрійович Мошуренко.

Під час зустрічей з учнями і педагогічними колективами активно обговорювалися переваги здобуття вищої освіти на фізико-математичному факультеті ЦДПУ в усьому спектрі його спеціальностей (Математика, Фізика, Комп’ютерні науки, Професійна освіта (технологія виробів легкої промисловості), Інформатика, Статистика, Трудове навчання та технології, Професійна освіта (комп’ютерні технології)).

Зокрема, представники професорсько-викладацького складу фізико-математичного факультету презентували гарну матеріально-технічну базу, потужний науковий потенціал, окреслили перспективи гарантованого отримання першого робочого місця для всіх випускників фізмату. Окрему увагу випускники закладів загальної середньої освіти звертали на нові спеціальності інженерно-педагогічного спрямування: Професійна освіта (технологія виробів легкої промисловості) та Професійна освіта (комп’ютерні технології).

Опорними пунктами для зустрічей з учнями у рамках проекту «Фіз-мат ЦДПУ – «кузня кадрів» стали: навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 3 – гімназія»; Відділ освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації, НВК «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.О.Сухомлинського»; заклади загальної середньої освіти м. Світловодськ та смт. Бобринець; Комунальний вищий навчальний заклад «Новобузький педагогічний коледж» (Миколаївська обл.); Веселівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Бобринецької районної ради Кіровоградської обл.

Інформацію підготувала к.пед.н., доц. О.М.Трифонова