31 жовтня на другій парі в аудиторії № 20 відбувся публічний захист студентських медійних проектів групи ЖР17Б факультету журналістики з теми «Штучний інтелект». Захід  організувала викладач кафедри інформатики Копотій Вікторія Володимирівна в межах предмета «ІКТ в журналістиці»  з метою актуалізації професійного самовиявлення майбутніх журналістів.

2

Це був перший досвід студентів роботи над власним повноцінним тематичним проектом. Варто зазначити, що він став і досить вдалим. Була широко представлена тематика напрямків штучного інтелекту:

- Нейромережі

- Штучний інтелект в музиці

- Штучний інтелект в кінематографії

- Експертні системи Watson

- Віртуальна реальність

- Штучний інтелект у журналістиці.

3

На відкритому захисті були присутні гості з кафедри інформатики, а саме: завідувач кафедри інформатики Паращук С.Д.доцент Баранюк О.Ф.доцент Болілий В.О.доцент Присяжнюк О.В.доцент Рєзіна О.В., інженер-програміст Іванова Л.В., а також куратор групи Шульга Д.О.

4

Слід відмітити оригінальну методику викладання та оцінювання дисципліни «ІКТ в журналістиці»  викладача кафедри інформатики Копотій В.В. , а саме:

- Створення умов для появи у студентів ентузіазму і почуття задоволення від індивідуальної роботи та її результатів, що досягається зокрема позитивним (як за формою, так і за змістом) зворотнім зв’язком;

- Навчання у співробітництві;

- Спонукання студентів до прийняття власних рішень щодо виконання поставлених завдань.

56

Також ініціатива цікава з точки зору встановлення та розширення міждисциплінарних зав’язків між фізмат факультетом та факультетом журналістики. Атмосфера доброзичливості та творчої співпраці цьому сприяла!