Центральноукраїнський державний педагогічний університет

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Криворізький державний педагогічний університет

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні здобувачі вищої освіти – студенти, аспіранти, пошукувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

«Математичні, природничі та комп’ютерні науки, технології, навчання: науково-практичні рішення та підходи молодих науковців»,

яка відбудеться 1 грудня 2022 року на базі факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у м. Кропивницькому.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

• Фізика та астрономія. Методика навчання фізики та астрономії в закладах загальної середньої та вищої освіти.
  • Математика. Статистика. Освітні вимірювання.
  • Методика навчання математики та інформатики у середній та вищій школі.
  • Технологічна та професійна освіта.
  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології.
  • Географія. Методика навчання географії у середній та вищій школі.
  • Хімія. Методика навчання хімії у середній та вищій школі.
  • Природничі науки. Методика навчання природничих наук у середній та вищій школі.
  • Біологія, екологія, здоров’я людини та методика їхнього навчання.
  • Історія науки і техніки.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі: дистанційна

Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному збірнику наукових праць молодих учених факультету математики, природничих наук та технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Наукові записки молодих учених» (Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2617-2666, індексується Google Академія, до переліку фахових видань України збірник не входить), публікація матеріалів в електронній журнальній системі безкоштовна.

Матеріали просимо подавати до 20 листопада 2022 року на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Телефон для довідок: +38050 729 80 92 (Ірина Володимирівна).