Завершилася державна атестація для магістрів спеціальності 014 середня освіта (Математика). 16 грудня 2020 року в дистанційному режимі був проведений державний кваліфікаційний екзамен з методики навчання економіки в старшій школі та методики навчання інформатики в старшій школі.

Екзаменаторами були професор кафедри прикладної математики, статистики та економіки, доктор історичних наук, професор Пасічник Наталя Олексіївна та доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій, кандидат педагогічних наук, доцент Лупан Ірина Володимирівна.

А 23 грудня 2020 року відбувся захист кваліфікаційних робіт, на якому головою екзаменаційної комісії був професор кафедри математики, доктор фізико-математичних наук, професор Волков Юрій Іванович, членами екзаменаційної комісії – доцент кафедри математики, кандидат педагогічних наук, доцент Нічишина Вікторія Вікторівна і доцент кафедри математики, кандидат фізико-математичних наук, доцент Яременко Юрій Вікторович.

В цей же день магістрам групи МІЕ19М було присвоєно кваліфікацію: Магістр освіти. Вчитель математики, інформатики та економіки закладу загальної середньої освіти. Магістрам залишилось лише отримати дипломи. Диплом з відзнакою отримають: Котельнікова Світлана Олександрівна, Красота Олена Миколаївна та Олійник Вікторія Анатоліївна.

Викладачі кафедри математики вітають випускників з успішним завершенням навчання!