Під час Міжнародної виставки AgroExpo кафедра теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці і безпеки життєдіяльності одержала більше 20 замовлень на виготовлення деталей, установок, пристроїв. І це  не випадково. За півтора роки матеріальна база спеціальності 015 Професійна освіта (Цифрові технології) в повній мірі забезпечує не лише освітній процес, а й надає послуги освітянам.

До експозиції входили: мехатроніка - дослідження автоматизованих систем в агропромисловому комплексі; 3D моделювання – виготовлення деталей різної конфігурації; методика професійного навчання - визначення рівня впровадження мехатронних автоматизованих систем в освітній процес закладів освіти Кіровоградщини; практикум з обслуговування офісної техніки - сучасні та інноваційні технічні розробки для забезпечення ефективної організації офісної діяльності; квадрокоптер – дослідження атмосфери та фотографування місцевості; цифрове програмне управління – фрезування, свердління, випалювання, малювання; вироби легкої промисловості, обробки деревини та металу та ін.

Із експозицією кафедри познайомилися Міністр розвитку економіки  торгівлі та сільського господарства України І. Петрашко , Голова Ради Федерації роботодавців України Д.Олійник, президент Торгово-промислової палати України Г.Чижиков, голова Кіровоградської облдержадміністрації А.Назаренко, голова обласного об'єднання роботодавців Кіровоградської області П.Штутман, народний депутат А.Ніколаєнко, міський голова А.Райкович, голова спостережної ради ПАТ «НПП «Радій» Є.Бахмач, Начальник Льотної академії С.Неделько, ректор Технічного університету М.Чорновол, делегації закладів професійно-технічної освіти та ін.

Такий поступ забезпечили висококласні фахівці доктор педагогічних наук, доцент О. Трифоновакандидат педагогічних наук, старший викладач Д. Соменкокандидат технічних наук, доцент С. Рябець та керівник кафедри доктор педагогічних наук, професор М. Садовий.

Інформацію підготувала старший викладач Т. Куценко.