Кафедра теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці і безпеки життєдіяльності стала учасником Міжнародної виставки інноваційної техніки AgroExpo-2020 в номінації закладів освіти, де успішно конкурувала з Харківською політехнікою, Льотною академією, Черкаським технологічним, Центральноукраїнським технічним та іншими університетами.

001002003

Функціонування експозиції забезпечували студенти спеціальності 015 Професійна освіта (цифрові технології) під керівництвом доктора педагогічних наук, доцента О. Трифонової та кандидата педагогічних наук, старшого викладача Д. Соменкакандидата технічних наук, доцента С.Рябця.

Організаційні питання успішно виконали доценти С. Рябець, С. Кононенко, навчальний майстер В. Курлов, завідувачі майстернями Д. БобровІ. ДонецьО. Назаренко, завідувачка лабораторією В. Марченко, старші лаборанти Н. Остапчук, Н. Крамаренко, В. Мітяй.

Під час виставки відбулися зустрічі з колективами системи професійно-технічної освіти: Новгородківським професійно-технічним ліцеєм, Кропивницьким ліцеєм сфери послуг, Вищим професійно-технічним училищем №4, Олександрійським професійним аграрним ліцеєм та ін.

Повідомлення підготував професор М. Садовий.