24 квітня 2019 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих науковців «Фізико-математичні та комп’ютерні науки, технології, навчання: науково-практичні рішення та підходи молодих науковців».

Пленарне засідання конференції розпочала головуюча – доктор педагогічних наук, доцент І.В. Сальник. З вітальними словами до учасників конференції звернулися: професор С.П. Михида, проректор з наукової роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та професор Р.Я. Ріжняк, декан фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

002003

У рамках конференції відбулася робота наступних секцій:

Перша секція «Технологічна та професійна освіта».

Друга секція «Математика. Методика навчання математики».

Третя секція «Фізика. Методика навчання фізики та астрономії».

Четверта секція «Статистика».

П’ята секція «Історія науки і техніки».

Шоста секція «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

Сьома секція «Гендерні студії та освітні вимірювання».

Під час пленарного засідання «Фізико-математичні та комп’ютерні науки, технології, навчання: науково-практичні рішення та підходи молодих науковців» з доповідями виступили:

Боса Тетяна

Тема доповіді: «Застосування машинної вишивки в навчальних проектах з технологій».

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор О.В. Єжова.

Левицький Ярослав

Тема доповіді: «Інтегрований образ рівнянь та нерівностей з параметром».

Науковий керівник: доктор історичних наук, професор Р.Я. Ріжняк.

Фертюк Анна

Тема доповіді: «Досвід впровадження дистанційного навчання фізики».

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор В.П. Вовкотруб.

Малохатко Ярослава

Тема доповіді: «Статистичний аналіз закономірностей у творах Шопена».

Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук, доцент К.С. Акбаш.

Райніч Микола

Тема доповіді: «П’єр і Марія Кюрі: історія радіоактивності й кохання».

Науковий керівник: доктор історичних наук, професор Р.Я. Ріжняк.

Дюков Євген

Тема доповіді: «Дослідження швидкості виконання операцій у нормалізованій і денормалізованій базах даних».

Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук, старший викладач А.В. Пузікова.

Климчук Наталія

Тема доповіді: «Статистичний аналіз індексу соціальних інститутів та гендеру (SIGI)».

Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук, доцент К.С. Акбаш.

Усі бажаючі мали змогу взяти участь в обговоренні проблемних питань розвитку подальших наукових досліджень фізико-математичних та комп’ютерних наук, технологій та навчання.