25 березня 2016 року на базі кафедри фізики та методики її викладання фізико-математичного факультету пройшла щорічна (вже чотирнадцята) Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих науковців «Фізика. Технології. Навчання».

В конференції взяли участь більш як п’ятдесят майбутніх вчителів фізики та технологій, а також молоді науковці-фізики з вищих навчальних закладів різних регіонів України та Білорусі: Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м.Київ), Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Кам’янець – Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Запорізького національного технічного університету, Рівненського державного гуманітарного університету, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Ізмаїльського державного гуманітарного університету, УО «Гомельский государственный университет им. Ф. Скорины» (Білорусь) та Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

2a

Під час роботи конференції були представлені результати досліджень студентів-магістрантів, аспірантів, що підготовлені під керівництвом досвідчених та відомих в Україні науковців – доктора фізико-математичних наук, професора, академіка НАПН України Шута М. І., доктора педагогічних наук, професора, дiйсного члена AНВО Укрaїни Aтaмaнчука П. С., доктор педагогічних наук, професора, члена – кореспондента НАПН України Мартинюка М. Т., докторів педагогічних наук, професорів – Величка С.П., Вовкотруба В.П., Садового М.І., Стучинської Н.В., доктора філософських наук, професора Куліненко Л.Б., професорів – Царенко О.М., Галатюка Ю.М. та інших.

Засідання конференції відкрила голова організаційного комітету, кандидат педагогічних наук, доцент Сальник І. В.

Сальник І.В.

З вітальним словом до учасників виступив завідувач кафедри фізики та методики її викладання, професор Величко С. П.

Величко С.П.

Під час секційних засідань були заслухані цікаві доповіді студентів:

Додорошко Сергія «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в процесі навчання фізики в загальноосвітній школі», Жука Юрія «Дидактичні особливості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики», Биченко Тетяни «Фундаментальні проблеми квантової механіки», Гончарової Владлени «Генезис основних фізичних понять в механіці Ньютона», Шевчук Анастасії «Сучасна наукова картина світобачення та її зв’язок з фізичною картиною світу», Високіх Анатолія «Моделювання як основний метод проведення лабораторних експериментів з фізики в магістратурі».

Інформацію підготувала голова організаційного комітету конференції, кандидат педагогічних наук, доцент Сальник І. В.