17 березня 2021 року викладачі та співробітники кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності фізико-математичного факультету, а саме Абрамова О.В.Мироненко Н.В., Чистякова Л.О.Крамаренко Н.М.Падва О.В. розпочали дистанційне навчання з «Програмного забезпечення комплексної автоматизації конструкторської та технологічної підготовки і виробництва швейних виробів «Грація»» (САПР Грація), яке забезпечують фахівці регіонального Центру Грація (м. Харків). Встановленням на персональні комп’ютери всіх учасників версії 401 вищезазначеної програми й розпочалось ознайомлення з основним функціоналом САПР Грація, що включає в себе дизайн; конструювання та моделювання; технологія виготовлення; розкладка лекал. На даному етапі навчання опановувати нову версію «Грації» допомагала провідний спеціаліст фірми-виробника - Катерина Москавцова.

Вивчення програми САПР «Грація» передбачено освітньо-професійними програмами спеціальностей 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) першого бакалаврського рівня вищої освіти та 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) другого магістерського рівня вищої освіти.

Інформацію підготувала Крамаренко Н.М.