Примітка: Стейкхолдери – зацікавлені сторони, зацікавлені особи, заінтересовані сторони, причетні сторони (від англ. stakeholders) — фізичні та юридичні особи, які мають легітимний інтерес у діяльності організації, тобто певною мірою залежать від неї або можуть впливати на її діяльність.

На кафедрі теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та техніки безпеки проведено круглий стіл з проблем: удосконалення освітньої професійної програми спеціальності 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості); розширення мережі підготовки фахівців спеціальності; упровадження новітніх технологій на виробництві та ін. Викладачі кафедри доц. Абрамова О.В.доц. Пуляк О.В.ст. викладач Куценко Т.В.зав. швейною майстернею Щирбула О.В. обмінялися думками з роботодавцями Чижик І.Б., Москаленко Н.Б., Ковальовим М.М., керівниками професійного ліцею сфери послуг та торгівлі Снєжко Л.О., Алєксєєвич В.С., директором навчально-методичного кабінету профтехосвіти Кіровоградської області Шолудько О.П., заступником директорки департаменту освіти і науки ОДА Тоборянським В.П., завідувачем відділом профтехосвіти департаменту освіти і науки Левочко В.Б., провідними фахівцями комунального закладу Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського кандидати педагогічних наук Дробіним А.А., Єфіменко С.М.

В результаті обміну думками вироблені спільні заходи  з розширення співробітництва кафедри з Гайворонським аграрним ліцеєм, де відкрито спеціальність технології легкої промисловості та Долинським районним відділенням Новгородківського ПТУ №36, яке готує робітників для Долинського швейного підприємства «Мрія Є».

Підприємець Ковальов М.М. актуалізував проблему упровадження технологій САПР – Грація, новітньої швейної техніки. Власник швейного підприємства Дрім Отте Чижик І.Б. запросила до виробництва студентів.

Заступник директорки департаменту освіти і науки ОДА Таборянський В.П. звернув увагу на мотивацію учнівської молоді на здобуття професій галузі легкої промисловості.

002003004

Учасники круглого столу познайомилися із матеріальною базою кафедри спеціальності Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) і оцінили її такою, що забезпечує належну практичну підготовку як викладачів, так і виробничників.

Повідомлення підготовлено завідувачем кафедри            ТМТПОПБЖ професором М. Садовий