Міська рада міста Кропивницького з нагоди 90-річчя фізико-математичного факультету нагородила науково-педагогічних працівників своїми відзнаками. Запрошеним фізматівцям відзнаки міста вручив проректор з науково-педагогічної роботи доцент Є.О. Клоц.

Грамотою Міської ради міста Кропивницького нагороджені такі науково-педагогічні працівники нашого факультету:

доцентка кафедри прикладної математики, статистики та економіки, кандидатка педагогічних наук Корецька Вікторія Олександрівна;

доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки, кандидат технічних наук Нарадовий Володимир Володимирович;

доцент кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, кандидат педагогічних наук Царенко Олександр Миколайович;

доцент кафедри математики, кандидат фізико-математичних наук Яременко Юрій Вікторович;

доцент кафедри фізики та методики її викладання, кандидат фізико-математичних наук Волчанський Олег Володимирович.

Вітаємо наших колег з відзнаками нашої Міської ради! Успішних Вам проектів та здобутків! Нехай повага та підтримка Ваших друзів і вихованців надихає Вас на нові пошуки та звершення!