11–12 квітня 2019 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася VIII міжнародна науково-методична конференція «Проблеми математичної освіти» (ПМО – 2019). Активними учасниками конференції стала делегація від фізико-математичного та природничо-географічного факультетів з Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка: д.пед.н., проф. М.І. Садовийк.пед.н., доц. О.М. Трифоновак.ф.-м.н., доц. Ю.В. Яременкок.пед.н., доц. Л.І. Яременкод.пед.н., доц. Н.В. Подопригора.

Учасники конференції мали змогу прослухати доповіді та обмінятися досвідом практичної роботи відповідно до тематичних напрямів роботи конференції:

1.Перспективи реформування математичної освіти в закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

2.Організація навчання математики в початковій ланці НУШ.

3.Проблеми модернізації математичної освіти у закладах вищої освіти.

4.Удосконалення математичної та методичної підготовки майбутнього вчителя математики, фізики, інформатики.

5.Розробка та застосування ІКТ у навчанні дисциплін природничо-математичного циклу.

6.Міжпредметні зв’язки та STEM-освіта.

7.Підвищення кваліфікації працюючих учителів математики.

8.Зарубіжний досвід навчання природничо-математичних дисциплін у різних ланках освіти.

002003

В рамках роботи конференції були проведені круглі столи, де спікерами були В.Г. Бевз, Н.П. Листопад, Н.А. Тарасенкова. Всі охочі мали змогу ознайомитися з роботою лабораторії робототехніки.

В цілому конференція проходила у дружній творчій атмосфері, яка дала можливість конструктивно обговорити всі проблеми сучасної освіти.

Інформацію підготувала доц. О.М. Трифонова.