З 17 грудня 2018 року розпочала свою роботу акредитаційна комісія в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

001002003

Члени акредитаційної комісії освітньо-професійної програми: Середня освіта (Трудове навчання та технології) проф. Валерій Максимович Крамар та доц. Віктор Васильович Бурдун познайомилися з колективом кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, зустрілися з ректором університету проф. О.А. Семенюком і деканом фізико-математичного факультету проф. Р.Я. Ріжняком. Для виявлення рівня навчальних досягнень студентів освітньо-професійної програми: Середня освіта (Трудове навчання та технології) зі спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) галузі знань 01 Освіта / Педагогіка другого (магістерського) рівня вищої освіти В.М. Крамар та В.В. Бурдун провели комплексні контрольні роботи з ряду фахових дисциплін.

Також члени акредитаційної комісії мали змогу вивчити матеріально-технічну базу, що забезпечує якісну підготовку фахівців зазначеної спеціальності. При цьому В.М. Крамар та В.В. Бурдун разом із завідувачем кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності проф. М.І.Садовим та викладачами кафедри відвідали лабораторію автоматизованої обробки тканини, лабораторію технічних засобів навчання, швейну майстерню, лабораторію електротехніки, радіоелектроніки, технічної механіки, столярно-виробничу майстерню, навчальні столярні майстерні, слюсарну механічну майстерню, кабінет кулінарії, лабораторію матеріалознавства, кабінети правил дорожнього руху, будови автомобіля, лабораторію теплотехніки та робочих машин, Музей історії техніки.

Інформацію підготували доц. О.М. Трифонова та доц. С.І. Рябець