07 травня 2018 року студенти фізико-математичного факультету та учні педагогічного ліцею відвідали астрономічний майданчик і обсерваторію нашого університету (науковий керівник доцент О.В. Волчанський).

Їх супроводжували викладачі та співробітники кафедри фізики та методики її викладання: доценти О.В. Волчанський, О.М. Трифонова, завідувачі лабораторіями Д.В. СоменкоН.Г. Антонова та Н.В. Донець.

Розпочався захід з екскурсії студентів 4 курсу спеціальності «Математика і фізика» (ініціатори заходу) та студенти 1 курсу спеціальності «Фізика і англійська мова»

Гості оглянули астрономічний майданчик та піднялися безпосередньо до купола обсерваторії.

Пізніше до екскурсії приєднались учні 11 фізико-математичного класу педагогічного ліцею та староста групи магістрантів спеціальності «Фізика» В. Грищенко.

Відвідувачі отримали незабутнє враження від знайомства із обсерваторією та можливістю спостерігати чудові краєвиди рідного міста.