25 січня 2018 року о 14.00 відбулося урочисте відкриття навчально-наукової Лабораторії автоматизованого оброблення текстильних матеріалів на кафедрі теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності фізико-математичного факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка.

На відкритті були присутні декан фізико-математичного факультету, доктор історичних наук, професор Ріжняк Ренат Ярославович, завідувач кафедрою ТМТПОПБЖ, доктор педагогічних наук, професор Садовий Микола Ілліч, доктор педагогічних наук, доктор філософії з професійної педагогіки, член-кореспондент Аерокосмічної академії України, заслужений раціоналізатор профтехосвіти СРСР, професор Анісімов Микола Вікторович, науковий керівник новоствореної лабораторії, доктор педагогічних наук, доцент Єжова Ольга Володимирівна, викладачі та студенти кафедри ТМТПОПБЖ.

Лабораторія оснащена сучасними автоматизованими швейними машинами. Обладнання лабораторії буде використовуватися у навчальному процесі зі студентами, у роботі наукових гуртків, проблемних груп, для підготовки бакалаврських, магістерських робіт. Упровадження комп'ютеризованого обладнання в навчальний процес сприятиме формуванню готовності майбутніх педагогів спеціальності «Трудове навчання та технології» та майбутніх інженер-педагогів спеціальності «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» до застосування інноваційних матеріалів, обладнання та технологій в професійній діяльності.

На одностайну думку присутніх, відкриття нової Лабораторії автоматизованого оброблення текстильних матеріалів на фізико-математичному факультеті є хорошим стартом для упровадження інновацій у навчальний процес.

Інформацію підготувала доцент кафедри ТМТПОПБЖ Абрамова Оксана Віталіївна