1 листопада 2017 року гостями фізико-математичного факультету були учні 7-11 класів Зибківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Онуфріївський район) під керівництвом вчителя фізики та математики Л.П. Кивгило та учні 11 класу Знам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка разом з вчителем математики П.М. Швайкою.

2   2 a

Про організацію навчального процесу та особливості навчання студентів спеціальності «Фізика» гостям розповів завідувач кафедри фізики та методики її викладання доктор педагогічних наук професор С.П. Величко.

3

Завідувач лабораторії методики фізики Д.В. Соменко продемонстрував гостям ряд цікавих фізичних дослідів, в яких учні із задоволенням взяли активну участь.

4

Науковий керівник відділу астрономії, оптики та квантової фізики Музею історії техніки доцент О.В. Волчанський ознайомив учнів з принципом дії та основними функціями оптичної апаратури, особливості астрономічних спостережень, провів для короткий огляд експозиції відділу.

5 a

Доцент Е.П. Сірик описав фізичні основи роботи приладів, які застосовуються в дослідженнях з квантової оптики.

5

Учні отримали можливість потримати в руках оптичні і астрономічні прилади, провести спектральні дослідження на обладнанні лабораторії оптики.

6

Гості отримали позитивне враження від знайомства із експозицією Музею історії техніки та фізичних лабораторій, а також від можливості взяти участь у наукових дослідженнях і експериментах.

Повідомлення підготував доцент кафедри фізики та методики її викладання О.В. Волчанський.