18 травня на п’ятій парі в 204 аудиторії кафедра інформатики та інформаційних технологій провела традиційне секційне засідання до Тижня науки, на якій члени кафедри поділилися своїми науковими здобутками.

У наукових доповідях піднімалися актуальні питання проблем навчання сучасних інформаційних технологій та, зокрема, сучасних технологій програмування з урахуванням запитів стейкхолдерів кафедри, з якими проводяться регулярні зустрічі.

Завідувачка кафедри Світлана Шлянчак виступила із доповіддю про особливості та перспективи діджиталізації в освіті та ознайомила з основними аспектами міжнародної інноваційної програми «Трансформація цифрової педагогіки». Доповідь викликала жвавий інтерес та наукову дискусію, оскільки виклики, пов’язані з діджиталізацією освіти, передбачають зміни в організації освітнього процесу, потребують від викладачів розвитку нових soft skills та hard skills.

На секції також виступили:

• Ольга Резіна. Аналіз тональності та об’єктивності тексту засобами мови Python.
  • Олена Присяжнюк. Розробка дизайну для інтерфейсу веб додатків: сучасні тенденції.
  • Олександр Баранюк. Застосування мікроконтролерів для автоматизації експериментальних досліджень.
  • Анна Пузікова. Особливості викладання дисципліни «Розподілені інформаційно-аналітичні системи»
  • Ірина Лупан. Програмні засоби інтелектуального аналізу даних.

Виступи супроводжувались демонстрацією презентаційних матеріалів.

Учасники обговорили позитивні моменти організації навчання, пріоритетних технологій в освіті, визначення результатів навчання.

На секції також були присутні та вивчали досвід наукової роботи наші магістранти – Михайло Кнідзе та Владислав Кропивка.

Секційне засідання відбулося на високому навчально-теоретичному рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та послугувало плідним підґрунтям для обміну досвідом.

1684435578787168443557886016844368950321684436895063168443773499016844377350021684437735012

Підготувала доцент кафедри Олена Присяжнюк