17 травня 2021 року на кафедрі теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності відбувся передзахист кваліфікаційних робіт студентами спеціальності 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості). На захисті були присутні завідувач кафедрою проф. Садовий М.І., викладачі кафедри та керівники робіт, а також випускники – студенти групи ПО17Б. Студенти разом із керівниками запропонували до обговорення змістовні дослідницькі проекти. Були запропоновані цікаві методики проєктування жіночого одягу, зокрема Скляренко Надія під керівництвом доц. Абрамової О.В. розкрили методику проєктування жіночого жакету, також в роботах розглядалися особливості використання мультимедійних технологій під час проєктування виробів.

Звичайно, що не обійшлося без зауважень, адже передзахист кваліфікаційних робіт передбачає доопрацювання дослідницького проєкту, зокрема доц. Чистякова Л.О. зазначила про необхідність доповнення презентацій, редагування деяких текстових помилок. Присутні задавали питання, в свою чергу студенти, що представляли проєкти, теж уточнювали у викладачів деякі дискусійні моменти. Так, Парфьонова Олександра уточняла можливість прийти на захист роботи у спроєктованому виробі – літній сукні. В цілому передзахист проходив у сприятливій атмосфері, що давало можливість врахувати студентам-випускникам всі зауваження. Усі кваліфікаційні роботи, із врахуванням зауважень, були допущені до захисту.