Із 23 листопада по 5 грудня 2020р. відбувся студентський Міжнародний онлайн-конкурс творчих робіт «Prime Art», організаторами якого є Вища технічна школа в Катовіце (Польща).

За умовами, конкурс проходить у два тури. Під час першого туру на конкурсній основі, згідно вимог конкурсу, відбираються кращі творчі роботи студентів, для участі у другому турі. На другому етапі конкурсу відібрані конкурсною (експертною) комісією творчі роботи відправляються у Вищу технічну школу в Катовіце для підведення підсумків та виявлення переможців.

Цьогоріч конкурсних заявок організаторам надійшло близько двохсот. Студенти змагалися за трьома основними напрямками: моделювання одягу, веб-дизайн та промисловий дизайн. Кожен напрямок має свої номінації.

У конкурсі взяли участь й фізматівці: студенти спеціальності Трудове навчання та технології Катерина Біла, Анастасія Власова, Анастасія Дубровіна, Олександр Матійко, Анастасія Омельченко, Крістіна Старостенко; студенти спеціальності Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) Дарина Богатиренко, Анна Горяєва, Руслана Момот, Ксенія Мицюк, Олександра Парфьонова, Єлизавета Погоня, Надія Скляренко, Валерія Швайка.

Викладачі кафедри ТМТПОПБЖ О.В. АбрамоваТ.В. Куценко, Н.В. МанойленкоН.В. МироненкоТ.В. Хріненко допомагали підготуватися студентам до конкурсу.

001002003

Лауреатами конкурсу стали: студентки спеціальності Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) Олександра Парфьонова (керівник – Т.В. Куценко) та Надія Скляренко (керівник – О.В. Абрамова), студент спеціальності Трудове навчання та технології Олександр Матійко (керівник – Н.В. Мироненко).

Вітаємо переможців!