Національна академія педагогічних наук України з нагоди 90-річчя фізико-математичного факультету нагородила науково-педагогічних працівників своїми відзнаками. Запрошеним фізматівцям академічні відзнаки вручив проректор з наукової роботи професор С.П. Михида.

Почесною Грамотою Національної академії педагогічних наук України нагороджена завідувачка кафедри прикладної математики, статистики та економіки, докторка фізико-математичних наук, професорка Авраменко Ольга Валентинівна.

Грамотою Національної академії педагогічних наук України нагороджені:

професор кафедри фізики та методики її викладання, доктор педагогічних наук Вовкотруб Віктор Павлович;

професорка кафедри фізики та методики її викладання, докторка педагогічних наук Сальник Ірина Володимирівна;

професорка кафедри прикладної математики, статистики та економіки, докторка історичних наук Пасічник Наталія Олексіївна.

Вітаємо наших колег з високими академічними відзнаками! Успішних Вам проектів та здобутків! Нехай повага та підтримка Ваших друзів і вихованців надихає Вас на нові пошуки та звершення!