15 жовтня 2019 року члени студентського наукового гуртка «Основи автоматизованих систем і робототехніки» (співкерівники: д.пед.н., проф. М.І. Садовийк.пед.н. Д.В. Соменкок.пед.н., доц. О.М. Трифонова), що функціонує на фізико-математичному факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, презентували свої наробки в напрямку збирання та використання квадрокомптерів. Всі учасники заходу мали змогу ознайомитися з будовою квадрокомптера, призначенням його функціональних блоків, правилами експлуатації при різних погодних умовах. Доцент О.В. Пуляк, яка стала ініціатором проведення та активним учасником заходу, акцентувала увагу всіх присутніх, і особливо студентів, на можливостях використання квадрокомптерів для попередження або під час гасіння пожежі.

Інформацію підготували к.пед.н., доц. О.М. Трифонова та к.пед.н. Д.В. Соменко