Викладачі кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності (д.пед.н. проф. М.І. Садовий, к.техн.н., доц. С.І. Рябець і к.пед.н., доц. О.М. Трифонова) стали учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції «Реалії і перспективи природничо-математичної підготовки у закладах освіти». Конференція відбувалася 12-13 вересня 2019 року на базі Херсонського державного університету.

Робота конференції відбувалася за такими секціями:

1. Якість природничо-математичної підготовки у закладах освіти як науковий і соціальний пріоритет.
  2. Інноваційні підходи до реформування і вдосконалення природничо-математичної підготовки у закладах освіти.
  3. Технології навчання природничо-математичних дисциплін у закладах освіти.
  4. Навчальний експеримент і науково-дослідна робота при вивченні дисциплін природничо-математичного циклу.
  5. Проектування освітнього процесу з природничо-математичних дисциплін у закладах освіти.
  6. Досвід вивчення природничо-математичних дисциплін у закладах освіти зарубіжжя.
  7. Удосконалення професійно-педагогічної підготовки майбутнього вчителя дисциплін природничо-математичного циклу.
  8. Розробка та застосування ІКТ у навчанні дисциплін природничо-математичного циклу.

002 003

Представники фізико-математичного факультету підготували і презентували результати наукових досліджень під час своїх виступів на пленарному засіданні та під час роботи секцій:

– М.І. Садовий «Цифрові технології як засіб підвищення мотивації учнів в освітньому процесі з природничих дисциплін»;

– С.І. Рябець «Використання відео контенту як складової цифрової освіти у фаховій підготовці майбутніх вчителів трудового навчання»;

– О.М. Трифонова «Проблеми оцінювання інформаційно-цифрової компетентності у майбутніх фахівців комп’ютерних технологій».

004 005 006

Гостинна херсонська земля надихала всіх учасників обговорити науково-методичні проблеми в спокійній творчій атмосфері.

Інформацію підготувала доц. О.М. Трифонова