6 лютого 2019 року завершилася робота обласного семінару вчителів математики, яка продовжувалася протягом чотирьох місяців (жовтень, листопад, січень, лютий) і була присвячена дослідженню проблеми «Актуальні аспекти підвищення педагогічної майстерності вчителя у підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики».

Робота була організована Комунальним закладом «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» із залученням вчителів математики кожного району області, які працюють у випускних класах. Таким чином: вчителі слухали щомісяця 16–24 годин лекцій з усіх тем зовнішнього незалежного оцінювання з математики, виконували домашні завдання протягом місяця і приїздили на нове засідання семінару. Під час останнього засідання семінару усі вчителі написали випускну роботу у форматі ЗНО та отримали сертифікати про участь у семінарі.

У якості викладачів семінару були залучені кращі вчителі і методисти математики області: Ткаченко Л.А., методист науково-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін КОІППО імені Василя Сухомлинського, Костюкевич П.П., учитель математики та економіки Навчально-виховного комплексу ЗШ І-ІІ ступенів №34 – економіко-правовий ліцей «Сучасник» – ДЮЦ Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області, Pаслужений учитель України Свириденко О.Л., учитель математики Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу гімназія–інтернат – школа мистецтв і викладачі кафедри математики фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка – старший викладач кафедри, кандидат педагогічних наук, учитель математики Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області» Ботузова Ю.В. та доцент кафедри, кандидат фізико-математичних наук, учитель математики Комунального закладу «НВО І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області» Ізюмченко Л.В.

Робота проходила у дружній атмосфері. Учителі області подякували викладачам семінару за змістовні заняття та методичний досвід підготовки учнів до складання ЗНО з математики.

Повідомлення підготувала доцент Ізюмченко Л.В.