16-20 квітня 2018 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

Так от: фізмат продовжує збирати цьогорічний врожай нагород! За результатами Підсумкової науково-практичної конференції диплом ІІІ ступеня здобув  БАБІЙ Владислав Ярославович, студент I курсу магістратури спеціальності 122 Комп’ютерні науки фізико-математичного факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка за наукове дослідження «Графічна реалізація симплекс-шуму у створенні ландшафту».

Вітаємо переможця і наукового керівника Акбаш Катерину Сергіївну, доцента кафедри прикладної математики, статистики та економіки.

Бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків!