21-22 березня 2018 року на базі Херсонського державного університету відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження». За результатами Підсумкової науково-практичної конференції диплом ІІІ ступеня здобула Боженко Альбіна, студентка II курсу магістратури спеціальності 112 Статистика фізико-математичного факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка за наукове дослідження «Регіональна адаптація індексів гендерного розвитку та розширення прав жінок».

Нагадаємо, що члени кафедри прикладної математики, статистики та економіки є виконавцями проекту Еразмус+ «Ґендерні студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями», № 561785-EPP-1-2015-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP  і активно залучають до своїх досліджень студентів спеціальностей Статистика та Освітні вимірювання.

Вітаємо переможця і наукового керівника – доцента кафедри прикладної математики, статистики та економіки Акбаш Катерину Сергіївну.

Бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків!