Про якість підготовки фахівців у закладі вищої освіти найкраще розповідає трудовий та творчий шлях його випускників.

Викладачі кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності завітали в гості до мальовничого села Веселівка, що знаходиться в нашій області. У невеликому селі розташована гарна, двоповерхова будівля Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бобринецької районної ради Кіровоградської області. Тут і працює наш випускник – Васильєв Андрій, який закінчив фізико-математичний факультет 2000 року за спеціальністю «Трудове навчання та інформатика».

Вчителю вдалося зібрати навколо себе творчих та обдарованих учнів, які охоче реалізовують всі творчі задуми та ідеї у різноманітних поробках. Зокрема, ми побачили багато цікавих елементів оформлення школи, які діти виготовили своїми руками. Васильєв Андрій вже навіть встиг виховати молоде покоління «трудовиків» – це його учень та ще один наш випускник Алещенко Віталій, який закінчив магістратуру 2017 року за спеціальністю «Технологічна освіта», залишився викладати у своїй школі.

Пишаємося нашими випускниками та впевнені, що їм вдасться виховати ще не одне покоління талановитих та творчих учнів!

Інформацію підготували к.пед.н., доцент О.М. Трифонова та к.пед.н., доцент О.В. Абрамова.