Дистанційний тур триває орієнтовно до 5 травня 2020 року.

Метою олімпіади є підготовка випускників до ЗНО з математики, а також можливість отримати додаткові бали (до 20) до сертифікату ЗНО з математики за умови вступу на фізико-математичний факультет ЦДПУ ім.В. Винниченка.

Ви можете вибрати один із варіантів:

1) розв’язати всі завдання та надіслати за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у вигляді фотографій чи скан-копій – вони швидко будуть перевірені та прорецензовані викладачами кафедри математики;

2) виконати завдання в паперовій формі та надіслати роботу разом з анкетою рекомендованим листом за адресою: Ботузова Ю.В., кафедра математики, фізико-математичний факультет, Центральноукраїнський державний педагогічний університет, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький, 25006

Консультації та відповіді на організаційні питання можна отримати за телефоном 099-905-49-55 (після 14:00) та 096-62-78-428 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Орієнтована дата проведення очного туру олімпіади – середина травня 2020 року.

Проводиться олімпіада у 2 тури: 1 тур заочний, 2 тур очний в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім.В. Винниченка на фізико-математичному факультеті.

Всі учасники заочного туру запрошуються до участі в очному турі олімпіади. Всім учасникам за обов’язкову участь в заочному та очному турі олімпіади будуть нараховані додаткові бали з математики у сертифікаті ЗНО (до 20 балів).

Усі учасники олімпіади попередніх років отримали високі додаткові бали. Це дало їм змогу вступити на фізико-математичний факультет ЦДПУ.

Детальну інформацію про олімпіаду для вступників ЦДПУ ім.В. Винниченка можна знайти за посиланням: http://www.cuspu.edu.ua/ua/olimpiady-dlia-vstupnykiv. На цій сторінці Ви також знайдете схему розрахунку конкурсного балу та збільшеного конкурсного балу в ЦДПУ

Завдання дистанційного туру з математики можна скачати тут.

Програму для підготовки до олімпіади за математики Ви знайдете тут.