22–26 листопада 2021 року Міністерство освіти і науки спільно з роботодавцями, міжнародними партнерами та регіональними представниками провело Всеукраїнський тиждень професійної освіти.

Викладачки Абрамова Оксана Віталіївна та Пуляк Ольга Василівна мали можливість долучитися до роботи Міжрегіонального науково-методичного семінару експериментального майданчика «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти», який відбувся 25 листопада 2021 року на базі Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» в рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти

Учасники дякують за гарну організацію заходу, цікаві доповіді та плідну співпрацю!

фото семінар 1

Нагадаємо, що кафедрі теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відповідно до угод про співпрацю та взаємодію із ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Державним закладом професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі», Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області здійснює реалізацію І етапу експерименту регіонального рівня «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти» (наказ КОДА Департаменту освіти і науки №166-ОД від 01.06.2021).