8-10 лютого 2021 року відбувся фінальний етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» (номінація «Математика»), який проходив на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16 – дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області». Колектив закладу на чолі з директором Міщенко Марією Григорівною доклали максимум зусиль, щоб конкурсанти й члени журі відчули дружню атмосферу; змагання проходили в сучасному мультимедійному кабінеті, обладнаному всім необхідним.

У роботі фахового журі брали участь викладачі фізико-математичного факультету: доцент кафедри математики к.фіз-мат.н. Завізіон Інна Геннадіївна та доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки к.пед.н.  Яременко Людила Іванівна.

Під час конкурсу вчителі математики проводили уроки з математики серед учнів 8-9 класів, показували свої методичні й фахові компетентності. Вирішальним став останній день, а саме конкурсне випробування «Методичний практикум». Конкурсанти повинні були створити нові задачі різних рівнів складності, визначити для них дидактичні цінності, перевірити й оцінити розв’язування запропонованої задачі віртуальним учнем, побудувати його індивідуальну освітню траєкторію, надати рекомендації вчителю й учням щодо опрацювання вказаної теми.

Перше місце виборола САВІЦЬКА Ірина Володимирівна, вчитель математики Вільненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області (випускниця нашого факультету 2003 року).

Лауреатами стали ЦВЕТІК Ольга Іванівна, вчитель математики та інформатики комунального закладу «Олексіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Кетрисанівської сільської ради (ІІ місце) та ГРЕБЕНЮК Юрій Володимирович, вчитель математики та фізики, комунального закладу «Красносільське навчально-виховне об’єднання» Олександрівської районної ради Кіровоградської області (ІІІ місце).

Урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів відбулася у актовій залі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

З вітальними словами до освітян області звернулися: Світлана Василівна Лобанова, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації; Сергій Павлович Шульга, голова Кіровоградської обласної ради та голови фахових журі, зокрема, Ганна Володимирівна Скрипка, старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», кандидат педагогічних наук, голова фахового журі у номінації «Математика».

Ми вітаємо всіх конкурсантів, бажаємо нових креативних ідей, творчих здобутків та міцного здоров’я.

Новину підготувала доцент кафедри ПМСЕ Яременко Л.І.