В Державному закладі професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» проведено круглий стіл керівників кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності М. Садового та С. Рябця з директором закладу Людмилою Снєжко і її заступником з навчально-виховної роботи. Обговорено актуальні проблеми перспектив розвитку й функціонування професійно-технічної та вищої професійної освіти, пов’язані в першу чергу з підготовкою студентів ЗПТО та викладацьких кадрів в сучасних умовах модернізації професійно-технічної освіти.

В ході зустрічі напрацьовані матеріали щодо взаємовигідної співпраці на засадах партнерських відносин для вирішення питань удосконалення освітнього процесу (навчальних планів, навчальних програм, організації проведення практики тощо). Обговорено затверджений МОН України новий стандарт підготовки фахівців зі спеціалізації Технологія виробів легкої промисловості. Узгоджені календарні дати подальших двохсторонніх зустрічей, підписання угод про співпрацю, обміном досвідом з підготовки кваліфікованих фахівців.

Інформацію підготував доц. Рябець С.І.