Група ТН16Б спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) фізико-математичного факультету разом з куратором С.І. Рябцем 15.05.2019 року відвідали культурно-етнографічний захід до Дня вишиванки, який організувала бібліотека ЦДПУ ім. В. Винниченка. На їх чекали цікава розповідь про сам об’єкт свята – вишиванку, яка мала свої оригінальні особливості для різних регіонів України; тематичний квест-подорож, де можна було позмагатись у знанні народних прислів’їв та приказок; стилізована фотозона – світлиця з атрибутами української хати: образ з вишитим рушником, лава, прялка, глиняний посуд, старовинна праска тощо; й велика кількість різноманітних вишитих рушників.

Також на заході були представлені тематичні вироби студентів, зокрема й напряму підготовки «Технологічна освіта». А зустрічала студентів жива модель-демонстрація традиційного вбрання української господині середньої наддніпрянщини Куценко Тетяна Володимирівна, старший викладач кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності. Такий просвітницький захід дає можливість ще раз переконатись у талановитості нашого народу, який має свої унікальні традиції та надбання, знані в усьому світі. Інформацію підготував доцент кафедри ТМТПОПБЖ Рябець С.І.