13 березня 2019 року студенти-третьокурсники спеціальності трудове навчання разом з куратором Рябцем С.І. та старшим викладачем кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності ЦДПУ ім. В. Винниченка Мироненко Н.В. завітали до обласної бібліотеки для юнацтва на Масницю, де організатори розповіли про традиції та звичаї цього свята, яке цього року припало на тиждень з 4 по 10 березня. Студенти можливо вперше почули цікаву інформацію про зустріч та проводи Масниці, які відбувались протягом усього тижня, де кожен день мав свою назву та на який припадало якесь дійство чи обряд.

Крім розповіді про святкування Масниці хлопці та дівчата групи ТН16Б залучились до відповідних різноманітних конкурсів та вікторин, які завершились частуванням млинцями. Студенти подякували організаторам за гарно проведених час і море позитивних емоцій.

002003004005