Ось і завершився обласний фінал змагань з усного рахунку ПРАНГЛІМІНЕ.

1 a1 a1 b

З турнірною таблицею можна ознайомитись на сайті проекту МІКСІКЕ: https://miksike.net.ua/users/millapilv/pr2019/2018_final_kirovogradska.html

Абсолютним переможцем з результатом 17286 став дев’ятикласник Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ст №3 Сергій Яценко, який посів І місце у номінації 7-11 хлопці. Цікаво, що представники цієї школи показали найкращі результати також у номінаціях «Чомучки» (1-3 клас), «Дослідники» (4-6 класи) та сеньйори (жінки).

2 a2 b

У традиції змагань участь учнів і вчителів, дітей і батьків, отже у гостинних стінах фізико-математичного факультету, рідних для багатьох учасників-вчителів, зібралася тепла компанія дорослих і дітей, пов’язаних спільним інтересом до усного рахунку. Учасників, яких не злякала заметіль, що розпочалася зранку, та довга дорога (від Голованівська та Світловодська добиратися більше трьох годин) щирими вітаннями зустрів декан факультету Ренат Ріжняк. А поки журі визначало переможців, гості побували на екскурсії у Музеї історії техніки. Наймолодших з експозицією музею історії обчислювальної техніки ознайомив старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій Віталій Котяк, а старших гостей доценти кафедри фізики Олег Волчанський та Едуард Сірик познайомили з експонатами музею оптики та елементної бали електроніки пристроїв.

3 a3 b3 c3 d4 a

На жаль змагання завершилися і наші гості поспішили роз’їхатися по домівках, залишивши нам піднесений настрій і бажання долучитися до спільноти «міксіканців»…

55 a 5 b 5 c6 a6 b6 c6