Викладачі фізико-математичного факультету взяли участь у ІІ Міжнародній конференції текстильних та фешн технологій «KyivTex&Fashion», яка проходила 1-2 листопада 2018 року в Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД). До програми конференції було включено понад 80 доповідей представників  навчальних закладів, наукових лабораторій, підприємств та творчих об’єднань фахівців індустрії моди з 12 країн світу: України, Грузії, Єгипту, Німеччини, Бангладеш, Сербії, Білорусі, Чехії, Румунії, Молдови, Шрі-Ланки, Китаю. Делегація фізико-математичного факультету у складі доктора педагогічних наук, кандидата технічних наук, доцента Єжової Ольги Володимирівни та кандидата педагогічних наук, старшого викладача Манойленко Наталії Володимирівни виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Забезпечення якості машинного вишивання модного одягу», підготовленою колективом авторів кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності: Єжовою О.В., Абрамовою О.В., Манойленко Н.В., та студенткою магістратури Босою Т.Ю. У своєму виступі науковці фізмату поділились з колегами досвідом впровадження автоматичного вишивального обладнання при оздобленні деталей швейних виробів. При підготовці матеріалів наукової доповіді застосована комп’ютеризована вишивальна машина Brother Innivis, яка використовується на фізматі в навчальному процесі підготовки вчителів трудового навчання та технологій, а також педагогів професійної освіти з технології виробів легкої промисловості.

Конференція була насичена як цікавими науковими та мистецькими подіями, так і важливими зустрічами з провідними вченими та фахівцями світової індустрії моди. Корисним для подальшого розвитку підготовки на фізматі фахівців технологічної та професійної освіти стало відвідування лабораторії Систем автоматизованого проектування (САПР) кафедри ергономіки і проектування одягу КНУТД. Отримані в цій лабораторії знання та досвід стануть у нагоді при викладанні навчального предмету «Системи автоматизованого проектування в технологічній освіті» на магістратурі.

Матеріал підготувала: доктор педагогічних наук, доцент Єжова О.В.